Hlavní navigace

Beneficial Finance bude na českém a slovenském trhu poskytovat služby jen stávajícím zákazníkům

Beneficial Finance, poskytovatel spotřebitelských úvěrů, informoval, že nadále nebude usilovat o další rozšiřování svých aktivit v České republice ani na Slovensku. Počínaje dnešním dnem se společnost soustředí pouze na stávající zákazníky. Jejich smlouvy včetně všech podmínek zůstávají v platnosti. Společnost už informovala všechny zaměstnance a obchodní partnery.

Sdílet

“Přestože ziskovost Beneficial Finance byla v Čechách i na Slovensku víceméně s naším očekáváním, skupina HSBC se rozhodla soustředit na jiný segment trhu,” uvedl předseda představenstva společnosti František Kopřiva. “Jako světová banka, která poskytuje ve všech zemích prémiové bankovní služby, jsme se rozhodli soustředit na klienty, pro něž má značka HSBC a její mezinárodní působnost i zkušenosti největší přínos,” vysvětlil Kopřiva.

Odcházejícím zaměstnancům budou při hledání nových pracovních příležitostí v rámci skupiny HSBC i mimo ni k dispozícii interní i externí zdroje. "Věříme, že kvality našich odcházejících zaměstnanců se při hledání dalšího uplatnění na trhu práce ukáží jako silná konkurenční výhoda,” uvedl František Kopřiva.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).