Hlavní navigace

BAWAG Bank CZ a BAWAG International Bank CZ se spojily a vytvořily jeden silný bankovní dům!

BAWAG Bank CZ a BAWAG International Bank CZ se k 31.3.2005 spojily v jeden bankovní subjekt. Spojená banka nese název BAWAG Bank CZ a její představenstvo tvoří pět členů: Markus Hermann (předseda), Juraj Černička, Christian Gaber, Helmut Kasík a Ursula Seifert.

Sdílet

Nový společný kód banky je 4000. Kromě Prahy, kde BAWAG Bank má dvě pobočky, má banka pobočky také v Brně (2 pobočky), Ústí nad Labem (1 pobočka) a kanceláře v Plzni a v Ostravě.

BAWAG Bank CZ je 100% vlastněna rakouskou skupinou BAWAG P.S.K. Group, přední vedoucí finanční skupinou v Rakousku, jejíž bilanční suma je 56 mld. EUR. BAWAG Bank je nyní, díky výborné kapitálové základně (vlastní jmění větší než 3,5 mld. Kč), bilanční sumě ve výši 31,6 mld. Kč a podpoře rakouského akcionáře, ještě silnějším finančním partnerem pro obchodní aktivity firemní klientely, ale stejně tak i partnerem soukormých osob v otázkách jejich osobních bankovních potřeb, řekl Jochen Bottermann, předseda dozorčí rady BAWAG Bank CZ.

I nadále se budeme orientovat na poskytování služeb klientům v oblastech firemního a investičního bankovnictví, financování nemovitostí (Real Estate Finance) a exportního a obchodního financování (Export and Trade Finance). Poskytovat služby budeme také privátním klientům a nově pak i drobné, retailové klientele. Všem našim klientům budou stále poskytovány služby a produkty té nejvyšší kvality. V budoucnu budou klienti moci využít všech výhod plynoucích z rozšířené a vylepšené produktové nabídky, dodal pan Markus Hermann.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).