Hlavní navigace

Bavte se s T-Mobile na Love Planet

Praha, 8. srpna 2006 – Po červencovém rockovém tažení si mohou s T-Mobile dobít energii i návštěvníci hudebního festivalu Love Planet, který se uskuteční 11. a 12. srpna v Praze na Výstavišti.

Sdílet

Hudební program se odehraje na třech scénách na Bruselské cestě Výstaviště a jejím okolí. Každý, kdo si bude chtít na chvíli odpočinout, může navštívit T-Mobile truck, vybavený deseti počítači a bezplatným přístupem k internetu, a T-Mobile Café, kde si lze kromě občerstvení dobít baterie mobilního telefonu. Na červencových festivalech Rock for People, Masters of Rock a Benátská noc navštívilo T-Mobile Café téměř 7000 hudebních fanoušků a přibližně 1500 návštěvníků využilo nabíjecí stanici. Velký zájem stejně jako vloni byl o sedáky, jichž bylo rozdáno přes tři tisíce. „Pozornost návštěvníků vzbudil i t-music koutek, který jsme letos nově otevřeli,“ říká Martina Kemrová, manažerka externí komunikace T-Mobile, tradičního partnera hudebních festivalů, a dodává: „Zájemci se tady seznamují s horkou novinkou – personalizací uvítacích tónů, která umožňuje nastavit různé melodie pro jednotlivé volající, pro jejich skupiny a také hodinu volání, třeba podle pracovní doby nebo volného času.“

Návštěvníci t-music koutku oceňují i možnost vyzkoušet si stahování MP3, polyfonní vyzvánění nebo walkman SE W810 a W300 s nahrávkami Robbieho Williamse.

Všichni, kdo na pražském hudebním festivalu Love Planet zavítají do T-Mobile trucku, mohou využít bezplatný přístup k internetu z některého z deseti PC. Rovněž se zde dozvědí vše o nové službě T-Mobile nazvané web´n´walk, díky níž lze webové stránky a e-maily číst přímo na displeji telefonu.

Hosté T-Mobile Café, které bude otevřeno od 14 hodin do 3 hodin po půlnoci, si budou moci pochutnat na kávě a croissantu. Kromě dalšího občerstvení, jako jsou sendviče, čerstvé ovoce a osvěžující ledová tříšť, budou mít k dispozici denní tisk. V T-Mobile Café nechybí ani tradiční dobíjecí koutek, v němž si každý návštěvník může nechat dobít baterku telefonu nebo koupit Twist kredit. Milým suvenýrem z festivalu Love Planet v Praze může být i fotka, pořízená mobilním přístrojem. Na červencových rockových festivalech možnost vyfotit se a vytisknout si fotografii na tiskárně HP využilo přes 2000 zájemců.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).