Hlavní navigace

Bavte se s T-Mobile na Benátské noci

Praha/Turnov, 25. července 2006 – Dobít energii a osvěžit se nejen muzikou mohou návštěvníci letního hudebního festivalu Benátská noc, který se uskuteční od 28. do 30. července na Malé Skále u Turnova.

Sdílet

Každý, kdo si bude chtít na chvíli odpočinout, může navštívit T-Mobile truck, vybavený deseti počítači a bezplatným přístupem k internetu, a T-Mobile Café, kde je možné se osvěžit a využít možnost dobití baterie mobilního telefonu. „Letos otevíráme také t-music koutek, který se bezesporu stane jedním z hitů léta,“ říká Martina Kemrová, manažerka externí komunikace T-Mobile, tradičního partnera hudebních festivalů, a dodává: „Zájemci se budou moci seznámit s horkou novinkou – personalizací uvítacích tónů, která umožňuje nastavit různé melodie pro jednotlivé volající, pro jejich skupiny a také hodinu volání, třeba podle pracovní doby nebo volného času.“ Návštěvníci t-music koutku jistě ocení i možnost vyzkoušet si stahování MP3, polyfonní vyzvánění nebo walkman SE W810 a W300 s nahrávkami Robbieho Williamse.

Všichni, kdo na Benátské noci zavítají do T-Mobile trucku, mohou využít bezplatný přístup k internetu z některého z deseti PC. Rovněž se zde dozvědí vše o nové službě T-Mobile nazvané web´n´walk, díky níž lze webové stránky a e-maily číst přímo na displeji telefonu.

Hosté T-Mobile Café, které bude otevřeno od 9 hodin dopoledne do 1 hodiny po půlnoci, si budou moci ráno pochutnat na kávě a croissantu. Kromě dalšího občerstvení, jako jsou sendviče, čerstvé ovoce a osvěžující ledová tříšť, budou mít k dispozici denní tisk. V T-Mobile Café nechybí ani tradiční dobíjecí koutek, v němž si každý návštěvník může nechat dobít baterku telefonu nebo koupit Twist kredit. Milým suvenýrem z festivalu Benátská noc na Malé Skále může být i fotka, pořízená mobilním přístrojem. Zájemci se mohou nechat vyfotografovat a vytištěnou fotku si hned odnést s sebou.

Ani milovníci sportu nepřijdou zkrátka. Je pro ně totiž připraven turnaj ve stolním fotbale. Na festivalu Masters of Rock 2006 ve Vizovicích se zápolení zúčastnila více než stovka hráčů, kteří byli odměněni například t-zones kupóny, magentovými dalekohledy či CD Robbieho Williamse. Vítězné mužstvo si pak odneslo dresy české fotbalové reprezentace.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).