Hlavní navigace

BAV SE: jedinečný tarif pro mladé 6 – 26 let

Praha 23. srpna 2006 – Hranice plnoletosti pro získání tarifu je již minulostí. Výhody tarifního zákazníka mohou využívat i děti, a to od 6 let. T-Mobile od 23. srpna nabízí všem zájemcům ve věku od 6 do 26 let nový paušální program BAV SE. Za 190 Kč (226, 10 Kč vč. DPH) zákazník získá na českém trhu ojedinělý balíček 50 volných minut do všech domácích sítí a 100 SMS do všech mobilních sítí. Jedinou podmínkou pro uzavření Účastnické smlouvy je splnění věkové hranice; potvrzení o studiu není potřeba. Zákazníci z tarifu Student budou automaticky převedeni do tarifu BAV SE a budou tak moci plně využívat jeho výhod.

Sdílet

Praha 23. srpna 2006 – Hranice plnoletosti pro získání tarifu je již minulostí. Výhody tarifního zákazníka mohou využívat i děti, a to od 6 let. T-Mobile od 23. srpna nabízí všem zájemcům ve věku od 6 do 26 let nový paušální program BAV SE. Za 190 Kč (226, 10 Kč vč. DPH) zákazník získá na českém trhu ojedinělý balíček 50 volných minut do všech domácích sítí a 100 SMS do všech mobilních sítí. Jedinou podmínkou pro uzavření Účastnické smlouvy je splnění věkové hranice; potvrzení o studiu není potřeba. Zákazníci z tarifu Student budou automaticky převedeni do tarifu BAV SE a budou tak moci plně využívat jeho výhod.

„Už v roce 2003 jsme zavedli první paušální program pro mladé – Tarif Student. Zájem o něj byl a je značný, proto jsme se rozhodli nabídku rozšířit a vyjít vstříc jak nejmladším, tak těm, kdo po střední škole nepokračují ve studiu,“ říká Martina Kemrová, tisková mluvčí T-Mobile, a dodává: „Současně chceme nabídnout co nejnižší ceny a velmi jednoduché podmínky získání tarifu.“

Nízké ceny, volné jednotky

Za 190 Kč bez DPH (226,10 Kč s DPH) získá zákazník 50 volných minut měsíčně do všech, i pevných, sítí v České republice, 100 SMS do jakékoliv mobilní sítě a výhodné ceny za volání a textovky, které vycházejí z Tarifu Student. Například minuta hovoru do sítě T-Mobile mimo špičku stojí jen 1,90 Kč bez DPH (2,26 Kč s DPH), textová zpráva přijde na pouhou jednu korunu bez DPH (1,19 Kč s DPH). Smlouvu na BAV SE lze uzavřít na 12 nebo 24 měsíců. Dvouletá varianta umožňuje navíc získat mobilní telefon za zvýhodněnou cenu.

Pro mladé, kteří se rozhodnou pro tarif BAV SE, je kromě toho připraven balíček služeb zdarma. Každý měsíc mohou zcela bezplatně využít následujících služeb:
  • 3 motivy z t-zones: Java hry, loga a zvonění nebo MMS motivy
  • 3 MMS do vlastní sítě
  • 3 odpovědní SMS ze služby Navigator

V případě klienta mladšího 18 let podepisuje smlouvu jeho zákonný zástupce, například jeden z rodičů. Smlouva je vázána na rodné číslo zákazníka (= dítěte) s tím, že na jedno rodné číslo je možné uzavřít jen jednu smlouvu.

300 volných minut navíc a další výhody

Všichni noví uživatelé tarifu BAV SE si navíc mohou ještě výrazně zvýšit množství volných minut. Pokud do 30. září uzavřou smlouvu, získají dalších 300 volných minut, které mohou provolat kdykoliv během 12 měsíců. Pokud, do 31. října, zákazník při sjednávání smlouvy zamíří na stránky Internetového obchodu T-Mobile, dostane na každý měsíc 100 volných SMS, a to po dobu jednoho roku, tedy celkem 1200 textovek.

Zákazníci, kteří uzavřou smlouvu k BAV SE do 30. září, získají také na 6 měsíců zdarma tarifní zvýhodnění Pevná+. S ním budou volat na pevnou linku jen za jednu korunu bez DPH (1,19 Kč včetně DPH), aniž by půl roku platili měsíční paušál 49 Kč bez DPH (58,31 Kč včetně DPH).

Zákazníci, kteří si aktivují, přejdou nebo prodlouží svou smlouvu na tarif BAV SE, mohou získat také kartu pro mladé Alive, kterou v Česku vydává GTS international. Tu si mohou všichni zájemci starší 12 let od 15. 9. 2006 objednat jednoduše přes t-zones. Karta umožňuje majiteli čerpat výhody a slevy u celé řady partnerů, například Village Cinemas, Cine Star, Sportissimo a KFC, na letních hudebních festivalech, ve sportovních a lyžařských areálech nebo při cestování s GTS international a mnoho dalších.

Stávající zákazníci využívající Tarif Student budou k 23. srpnu 2006 převedeni na podmínky programu BAV SE.

Více informací o novém tarifu k dispozici na www.t-mobile.cz/bavse. Zde bude od 4. září až do konce října probíhat soutěž o nejzábavnější video natočené mobilním telefonem. Vítěz si odnese mobilní telefon, za každé uveřejněné video získá autor tričko s logem tarifu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).