Hlavní navigace

Bankovní záruky a dokumentární platby moderně – online

Komerční banka přichází s novinkou, která ušetří klientům čas, peníze a optimalizuje firemní procesy. TF OnLine je bezpečná internetová služba pro online zpracování bankovních záruk a dokumentárních plateb.

Sdílet

Komerční banka novou službou navázala na všeobecný trend poskytování Trade Finance produktů přes internet. Prostřednictvím TF OnLine lze požádat o vystavení, provedení změny a sledování aktuálního stavu zpracování bankovní záruky, dokumentárního akreditivu a dokumentárního inkasa. Klienti mají zároveň přehled o veškerých přijatých transakcích.

Při práci s TF OnLine naši klienti výrazně ušetří čas a náklady, a to díky využití odborně připravených vzorových textů a rychlému vytváření nových obchodů kopírováním již provedených transakcí, vysvětluje Jana Švábenská, ředitelka Divize financování obchodu a exportu Komerční banky. Klienti rovněž mají přehled o všech platných dokumentár-ních platbách a bankovních zárukách, což je nepostra-datelné pro řízení Trade Finance operací, doplňuje Jana Švábenská.

Zřízení i používání aplikace TF OnLine je zdarma, uvádí Lucie Kudrnová, vedoucí marketingu pro podniky a municipality Komerční banky a upřesňuje: Garancí zabez-pečeného přístupu je certifikát na čipové kartě, který klienti přímého bankovnictví mají již k dispozici. Podniky, které čipové karty a čtečky nevlastní, je mohou v rámci akční nabídky do konce roku získat zdarma.

Aplikace je pro uživatele nenáročná, logicky uspořádaná, s obsáhlou nápovědou. U již probíhajících transakcí lze získat přehled o aktuálním stavu podaných žádostí, realizovat změny a mít kontrolu nad postupem zpracování. Nespornou výhodou je i to, že systém je dostupný 24 hodin po celém světě, takže po úspěšném jednání v zahraničí může obchodní zástupce firmy rovnou zažádat například o vystavení bankovní záruky za akontační platbu ve prospěch svého partnera.

Součástí nabídky je nejen technická podpora a nadstandardní servis při prvním přihlášení, ale i odborné poradenství Trade Finance specialistů. Ti vysvětlí vhodné způsoby použití všech bankovních produktů financování obchodu a exportu, zkontrolují adekvátnost platebních podmínek či sdělí bankovní postupy. Pro získání výhod nové služby TF OnLine stačí kontaktovat bankovního poradce či specialistu Trade Finance, kteří jsou přítomni v každém regionu a rádi navštíví klienta v sídle společnosti.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).