Hlavní navigace

Bank Austria Creditanstalt bylo časopisem Euromoney opět uděleno několik ocenění

Bank Austria Creditanstalt (BA-CA), člen skupiny UniCredit Group, obdržela od britského finančního časopisu “Euromoney” letos opět několik ocenění za své aktivity a výsledky ve střední a východní Evropě: BA-CA byla vyhlášena "Nejlepším správcem cenných papírů ve střední a východní Evropě". Banka také získala cenu “Nejlepší úvěrová instituce v Chorvatsku ” a “Nejlepší investiční banka na Slovensku ” (CA IB). Dvě její dceřiné banky v regionu střední a východní Evropy, HVB Bank Biochim a Bank BPH, byly navíc vyhlášeny “Nejlepší bankou v Bulharsku ” respektive ”Nejlepší bankou v Polsku”.

Sdílet

V posledních letech BA-CA obdržela za své úspěchy ve střední a východní Evropě přes 250 ocenění. Časopisy Euromoney a The Banker ji opakovaně vyhlásily za „Nejlepší banku“ a „Banku roku“. BA-CA bylo uděleno mnoho cen také za oblast custody, financování obchodu, projektového financování a devizových trhů. Také dceřiné společnosti skupiny UniCredit ve střední a východní Evropě jsou držiteli mnoha podobných ocenění. Letos v květnu BA-CA jmenoval navíc časopis Global Finance “Nejlepší bankou ve střední a východní Evropě”.

Skupina UniCredit má v regionu střední a východní Evropy společně s BA-CA největší mezinárodní bankovní síť s více než 3.000 pobočkami, 60.000 zaměstnanci a zhruba 17 mil. klienty. Skupina UniCredit Group je zastoupena v těchto zemích: Ázerbájdžán, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Česká republika, Estonsko, Chorvatsko, Litva, Lotyšsko, Maďarsko Makedonie, Polsko, Rumunsko, Rusko, Srbsko a Černá Hora, Slovensko, Slovinsko, Turecko a Ukrajina.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).