Hlavní navigace

Babyonline.cz s Aviva

Aviva životní pojišťovna se stala exkluzivním partnerem internetového portálu Babyonline.cz pro oblast pojištění. Server, který je zaměřen na těhotenství a péči o dítě, přináší nejen praktické, ale i odborně garantované informace rodičům dětí z různých oblastí.

Sdílet

Součástí portálu je kromě zdravotnicky zaměřených témat i oddíl Dítě a finance, který rodiče seznamuje se základními finančními produkty pro děti. „Za velké ohodnocení naší práce považujeme oslovení Národní knihovnou ČR se žádostí o souhlas k archivaci stránek v rámci kulturního dědictví ČR, jako kvalitního zdroje informací,“ říká Jana Martincová, zakladatelka portálu. „Jedním z důvodů vysokého renomé stránek je, kromě odborné garance a přehledného utřídění informací, také spolupráce s kvalitními partnery, mezi které Aviva rozhodně patří,“ dodává.

„Velmi nás těší nové partnerství s portálem Babyonline.cz a věřím, že uživatelům dokážeme nabídnout zajímavé a užitečné informace nejen v oblasti dětského pojištění,“ připojuje Milan Starý, marketing manager Aviva.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).