Hlavní navigace

Až hodina volání za cenu tří minut

Volat s T-Mobile je i po zvýšení DPH velmi výhodné. Dvouměsíční nabídku mohou využít všichni zákazníci T-Mobile.

Sdílet

Zákazníci T-Mobile nemusí kvůli zvýšení DPH přijít o dlouhé hovory. Od dnešního dne totiž mohou volat třeba celou hodinu za cenu tří minut. Možnost volání po třetí minutě zdarma je určena jak pro tarifní zákazníky, tak pro uživatele předplacených služeb Twist a k jejímu využívání není zapotřebí nic aktivovat či nastavovat.

Záleží nám na tom, abychom pro naše zákazníky připravovali takové nabídky, které jim zpříjemní a zjednoduší život s mobilním telefonem. Proto jsme připravili nabídku i na období po změně daně z přidané hodnoty. Díky T-Mobile si zákazníci se zvýšením DPH hlavu lámat nemusejí. Dlouhé hovory jsou nyní totiž ještě výhodnější než doposud, uvádí nejnovější nabídku tiskový mluvčí T-Mobile Jiří Hájek.

K tomu, aby si zákazník užil dlouhé povídání po telefonu, je zapotřebí jediné. Stačí zadat předčíslí 7330 a poté jen vytočit číslo osoby, s níž si zákazník přeje mluvit. Hovor jej pak bude stát stejně, jako je cena za tři minuty volání dle tarifu, který používá. Přitom nezáleží na tom, zda rozhovor ukončí po deseti minutách, nebo si bude povídat mnohem déle. Maximální délka takto výhodného volání je totiž celých 65 minut. Tarifní zákazníci se přitom nemusejí obávat, že přijdou o volné minuty – ty se při volání s předčíslím 7330 nevyčerpávají.

Uvedená nabídka platí pro volání do sítě T-Mobile v rámci České republiky od 5. ledna do 29. února 2004. Nelze ji využít pro volání na číslo NEJ. Bližší informace lze najít na www.t-mobile.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).