Hlavní navigace

AXA vstupuje na trh pojištění motorových vozidel

AXA pojišťovna od pondělí 22. září rozjíždí na českém trhu s pojištěním motorových vozidel svou mediální kampaň. Tento nový produkt umožňuje sjednat povinné ručení, havarijní pojištění, ale i pojištění právní asistence.

Sdílet

Klienti pojišťovny AXA mohou ušetřit na povinném ručení některých automobilů, nebo u sjednání havarijního pojištění staršího vozu. Slevu také získají na pojištění právní asistence při kombinaci havarijního pojištění i povinného ručení.

K pojištění AXA zdarma přidá i velmi kvalitní asistenční služby nejen pro případ pojistné události, stejně jako praktický balíček všeho potřebného při dopravní nehodě: Help Box.

Finanční skupina AXA vstoupila na značně konkurenční český trh neživotního pojištění proto, aby svým klientům mohla nabídnout komplexní portfolio služeb finančního zabezpečení. Našim hlavním cílem je klientům, za co nejnižší cenu, nabídnout co nejkvalitnější služby a servis. Proto jsou bezplatné asistenční služby a on-line přístup ke všem sjednaným smlouvám samozřejmostí i u pojištění motorových vozidel AXA, uvedl Lucián Besterci, technický ředitel AXA pojišťovny a.s.

Povinné ručení

Na rozdíl od většiny ostatních pojišťoven na českém trhu, určuje pojišťovna AXA cenu povinného ručení podle výkonu motoru automobilu, nikoliv podle jeho objemu. „Protože automobily kategorizujeme podle výkonu motoru, mohou například majitelé vozů Škoda Octavia 1,9 SDi nebo Peugeot 306 1,9 s povinným ručením AXA ušetřit až 5 500 korun. 3 200 Kč ušetří například řidiči Škody Fabia 1,9 TDi. Ale i další automobily lze s povinným ručením AXA pojistit levněji a navíc získat i bezplatné asistenční služby, které lze využít 24 hodin denně. Toto přesně odpovídá strategii finanční skupiny AXA,“ komentoval Lucián Besterci.

Havarijní pojištění

Havarijní pojištění AXA poskytuje ochranu proti škodám na vozidle způsobeným nejen havárií nebo odcizením vozidla, ale i živelnými událostmi nebo vandalismem. Výše pojistky se v případě havarijního pojištění stanovuje na základě ceny automobilu v okamžiku jeho pojištění. Proto lze s AXA pojistit starší auta levněji. Havarijní pojištění AXA nabízí také rozsáhlé možnosti připojištění. Klienti si mohou připojistit všechna skla, zavazadla, či náhradní vozidlo, nebo si v rámci pojištění AXA sjednat i úrazové připojištění.

Pojištění právní asistence

S pojištěním motorových vozidel AXA si klienti mohou sjednat i pojištění právní asistence. Díky němu získají i možnost využít služby kvalifikovaných právníků, telefonické právní informace i administrativní servis po nastalé dopravní nehodě. Klienti se tak na AXA pojišťovnu mohou obrátit vždy, když chtějí efektivně vyřešit problémy právního či úředního charakteru, jako je například dokazování zavinění dopravní nehody. Služby právní asistence jsou zdarma v rámci produktů Auto a Domov nebo za příplatek ročním limitem až 100 000 Kč.

Nadstandardní péče s pojištěním motorových vozidel AXA

Součástí pojištění motorových vozidel AXA je také bezplatné poskytnutí asistenčních služeb. Ty nejsou klientům řidičům určeny jen pro případ nastalé dopravní nehody, ale i např. poruchy a jsou jim k dispozici 24 hodin denně. Klienti se tak mohou na pojišťovnu AXA obrátit například, když si zabuchnou klíče v autě, mají poruchu na autě, mají problém s jednáním s dopravní policií, nebo řeší jiný problém. Operátoři asistenční infolinky také pomohou motoristům v případě nouze i v zahraničí, a to stejným rozsahem služeb, jako v České republice.

Každý klient navíc k uzavřené smlouvě Auto získá takzvaný Help Box. Jedná se o praktický balíček obsahující předměty a informace, které by mohl řidič v případě dopravní nehody potřebovat. Help Box obsahuje telefonní číslo na AXA asistenční infolinku, fotoaparát, Evropský záznam o dopravní nehodě, křídu, nebo také měřící pásmo a svitilnu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).