Hlavní navigace

AXA úspěšná v ocenění Banka roku

Finanční skupina AXA uspěla ve dvou kategoriích ocenění MasterCard Banka roku 2008. AXA penzijní fond se v kategorii Penzijní fond roku umístil na druhém místě. Stejnou pozici získala i AXA životní pojišťovna v kategorii Nejdynamičtější pojišťovna roku.

Sdílet

AXA penzijní fond se po loňském vítězství ve své kategorii opět dostal mezi českou špičku a umístil se tentokrát na druhém místě. Těší nás, že odborná porota ocenila náš nadstandardní přístup ke klientům. AXA penzijní fond jim dlouhodobě přináší stabilní zhodnocení vložených prostředků. Navíc však nabízí i další služby, zejména možnost získat AXA platební kartu, s níž mohou klienti spořit na důchod při každém nákupu, uvedl Marek Zeman, ředitel PR a komunikace finanční skupiny AXA pro ČR a SR.

Druhé místo získala i AXA životní pojišťovna v kategorii Nejdynamičtější pojišťovna roku. Stále se snažíme rozšiřovat spektrum našich produktů. AXA životní pojišťovna letos uvedla investiční životní pojištění pro děti s názvem Medvídek, které si velmi rychle získalo sympatie mnoha klientů. Kromě toho letos na český trh vstoupil zcela nový subjekt – AXA pojišťovna, která nabízí pojištění motorových vozidel a domácností. Věřím, že i v příštím ročníku ocenění Banka roku budeme opět úspěšní, dodal Marek Zeman.

MasterCard Banka roku 2008 je ocenění služeb a produktů bank a pojišťoven působících v České republice. O vítězích deseti z dvanácti kategorií rozhoduje odborná porota. Hlasování probíhá korespondenční formou pod notářským dohledem, stejně jako zpracování výsledků. Porota je složena z cca 50 členů – odborníků z finanční oblasti, sféry bankovnictví, státní správy, akademické a politické sféry a v neposlední řadě i zástupců předních korporací v České republice. Žádný z porotců není zaměstnán v hodnocených institucích či jinak zainteresován na výsledcích ocenění.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).