Hlavní navigace

AXA penzijní fond nabízí asistenční službu za 49 000 Kč zdarma

AXA penzijní fond nabízí všem členům AXA Clubu zdarma asistenční službu v hodnotě 49 000 Kč ročně. Klienti tak bezplatně získávají pomoc v případech nečekaných událostí jako je odstranění příčiny havárie v domácnosti, odborné otevření zabouchnutých dveří, náhradní ubytování v důsledku havárie nebo právní poradenství při sousedských sporech a odpovědnosti za škodu.

Sdílet

„Členové AXA Clubu si mohou asistenční službu jednoduše a bezplatně aktivovat na telefonním čísle 841 111 121. Při zjištění problému stačí zavolat na číslo 272 099 970. Operátorovi sdělí číslo své AXA platební karty a popíší svůj požadavek. Asistenční služba zajistí řešení situace a uhradí s ní spojené náklady až do výše stanované sjednaným programem, tedy až do 49 000 korun ročně,“ říká Marek Zeman, ředitel PR a komunikace AXA.

Příklady asistence:

  • Odstranění příčiny havárie v domácnosti pověřeným řemeslníkem (např. instalatér, topenář, sklenář, odvoz suti a upotřebeného materiálu)
  • Nouzový provoz v případě neobyvatelnosti bytu v důsledku havárie (např. krátkodobé náhradní ubytování, převoz mobiliáře, ochrana nezabezpečené­ho bytu)
  • Právní poradenství v civilních řízeních (sousedské spory), či při soudních řízeních (náhrada škody)

AXA Club a jeho výhody

Každý klient AXA penzijního fondu se může stát členem AXA Clubu a získat tak ke svému penzijnímu připojištění řadu výhod. Hlavní z nich je AXA platební karta. Ta je vydávána zdarma a bez nutnosti zakládat si nový bankovní účet. Tato platební karta s každou provedenou platební transakcí spoří svému držiteli na důchod. Jako jediná platební karta totiž umožňuje připsat klientovi na účet jeho penzijního připojištění finanční bonus 0,3 % z každé platební transakce. Navíc u partnerských obchodníků AXA Clubu mohou klienti získat další slevy, a to v rozmezí 2 – 8 %. I tyto slevy jsou klientům automaticky převedeny k jejich penzijnímu připojištění. Držitelé AXA platební karty mohou také zdarma on-line sledovat stav svého účtu penzijního připojištění nebo si jej zkontrolovat v síti bankomatů Euronet.

Více o výhodách a členství v AXA Clubu na www.axa.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).