Hlavní navigace

AXA nově nabízí uzavírání penzijního připojištění prostřednictvím internetu

AXA penzijní fond nově umožňuje zájemcům sjednat penzijní připojištění prostřednictvím on-line formuláře na svých internetových stránkách. Žádost o připojištění tak lze nyní podat v pohodlí domova a neomezeně 24 hodin denně. Všichni klienti, kteří využijí on-line formuláře pro sjednání penzijního připojištění navíc získají zajímavou finanční odměnu. AXA penzijní fond patří mezi největší penzijní fondy na českém trhu, jeho služeb využívá téměř 600  000 klientů.

Sdílet

On-line formulář návrhu na uzavření smlouvy o penzijním připojištění je klientům k dispozici na www.axa.cz. Poté co klient formulář vyplní a odešle, je mu na uvedenou adresu doručen AXA penzijním fondem návrh smlouvy. Klientovi stačí smlouvu podepsat a zaslat zpět. Penzijní připojištění tak lze pohodlně sjednat ze svého domova.

„Nabídkou možnosti sjednat penzijní připojištění chceme vyjít vstříc především rozšiřující se skupině mladších lidí, kteří mají o penzijní připojištění zájem a jsou zvyklí komunikovat prostřednictvím internetu,“ říká ředitel PR a komunikace společnosti AXA Marek Zeman. „On-line formulář pro uzavření penzijního připojištění je další novinkou, kterou svým klientům AXA v České republice přináší. Od února letošního roku mohou všichni klienti AXA penzijního fondu využít také bezplatného on-line přístupu k již sjednanému účtu penzijního připojištění a kontrolovat tak jeho stav,“ dodává Marek Zeman.

Nabídky bezplatného internetového přístupu k účtu penzijního připojištění využilo již více než 30  000 klientů AXA penzijního fondu. Pokud si klient zažádá o novou službu, může sledovat stav svého účtu penzijního připojištění včetně detailů plateb – účastníka, zaměstnavatele, 3. osoby, státního příspěvku a zhodnocení vložených prostředků.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).