Hlavní navigace

AXA nabízí všem svým klientům unikátní bezplatnou asistenční službu v hodnotě 6000 korun

Finanční skupina AXA nabízí všem svým klientům další unikátní produkt - bezplatnou asistenční službu v hodnotě 6000 korun. Klient tak zdarma získá odbornou pomoc v případech odstranění příčiny havárie a otevření zabouchnutých dveří a náhradní ubytování a dopravu, jsou-li v důsledku havárie nezbytné. K aktivaci této služby stačí jediné – zavolat na telefonní číslo 272 099 944. Bezplatné asistenční služby v celkové hodnotě 7000 slovenských korun nabízí AXA také na Slovensku.

Sdílet

„Asistenční služby zdarma získávají všichni současní i noví klienti finanční skupiny AXA, kteří využívají některý z našich produktů životního pojištění, penzijního připojištění nebo využívají bohatou nabídku našich podílových fondů. Bezplatná asistenční služba je v této podobě v rámci tuzemského trhu unikátním benefitem a rozšiřuje nabídku asistenčních služeb na všechny naše zákazníky,“ uvedl Marek Zeman, ředitel komunikace a PR finanční skupiny AXA. „Asistenční službu zdarma v hodnotě 49 000 Kč nabízí totiž AXA penzijní fond již od června letošního roku všem členům AXA Clubu,“ dodal Marek Zeman.

Příklady bezplatné asistence:

  • Odstranění příčiny havárie v domácnosti prověřeným řemeslníkem (např. instalatér, topenář, sklenář)
  • Odvoz suti a upotřebeného materiálu
  • Nouzový provoz v případě neobyvatelnosti bytu v důsledku havárie (např. krátkodobé náhradní ubytování nebo úhradu dopravy pojištěné osoby taxi službou na určené místo)

Informace o asistenční službě mohou klienti finanční skupiny AXA získat na všech jejích pobočkách a na internetových stránkách www.axa.cz. Noví klienti získají informace formou kupónu při podpisu smlouvy. Samolepku s číslem asistenční linky, která je součástí kupónu, si pak mohou nalepit na svůj mobilní telefon nebo na viditelné místo ve svém bytě.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).