Hlavní navigace

AXA karta je podle odborníků nejlepší českou platební kartou

Platební karta pro členy věrnostního programu AXA Club se stala vítězem kategorie platebních karet v rámci ocenění Zlatá koruna 2009. Podle odborné poroty je tedy AXA karta, která svému držiteli spoří při každém nákupu, nejlepší platební kartou na českém trhu. Skupina AXA nově nabízí možnost získat AXA kartu klientům i k jiným produktům než k penzijnímu připojištění. Novinkou je rovněž zvýhodněné cestovní pojištění k AXA kartě.

Sdílet

Bonusy za platby kartou mohou nově čerpat všichni klienti skupiny AXA

Těší nás ocenění ze strany odborné poroty Zlaté koruny, ale ještě důležitější je, že jsou s AXA kartou spokojeni naši klienti. Koncepce věrnostního programu AXA Club se osvědčila u klientů našeho penzijního fondu, nyní mohu jeho výhod využívat i další klienti skupiny AXA, říká Marek Zeman, ředitel PR a komunikace skupiny AXA pro ČR a SR.

AXA Club byl doposud určen výhradně klientům AXA penzijního fondu. Nyní se do něj mohou zapojit i klienti s jinými produkty skupiny AXA, například se životním pojištěním, povinným ručením či pojištěním domácnosti. Členství v AXA Clubu s sebou nese nárok na platební kartu se systémem bonusů za každý nákup. Bonus činí vždy minimálně 1 % u AXA karty s úvěrovým limitem, u partnerů AXA Clubu pak až 11 % z ceny nákupu.

AXA karta je realizována ve spolupráci s UniCredit Bank, se kterou probíhá spolupráce již od roku 2003. Rozšíření nabídky je také reakcí na poptávku klientů ze strany partnerské banky. Spojení dvou silných partnerů jako je AXA a UniCredit Bank nám umožňuje přicházet s inovacemi a uspokojovat tak stále se vyvíjející potřeby našich klientů, potencionálních držitelů karet. Spolupráce s AXA je pro nás velkou výzvou a společně se nám podařilo přinést pro klienty AXA další vylepšení. O kartu je neustále velký zájem a očekáváme, že v daném trendu budeme po spuštění doplňkových služeb i nadále pokračovat, dodává František Jungr, Manažer odboru karet UniCredit Bank.

Nasbírané bonusy jsou klientovi zaznamenány na jeho AXA Club konto. Odsud pak mohou být například každý měsíc připsány jako vklad na účet penzijního připojištění, nebo na základě volby klienta jako mimořádný vklad u investičního životního pojištění či do podílových fondů. U jiných produktů, například povinného ručení nebo pojištění domácnosti se díky nasbíraným bonusům snižuje výše aktuálně placeného pojistného.

Další novinkou je možnost pořídit si k AXA kartě cestovní pojištění za zvýhodněnou cenu 300 či 480 korun na rok, což může být zajímavé zvláště před sezonou letních dovolených, uvádí Marek Zeman. Toto pojištění je určené pro opakované turistické i služební cesty do zahraničí. Vybrat si lze ze dvou variant lišících se šíří pojistné ochrany a výší limitů plnění, u varianty Komplet je navíc pojištěna i rodina člena AXA Clubu. Pojištění je aktivní po dobu jednoho roku od sjednání, přičemž klientovi je v zahraničí k dispozici asistenční služba 24 hodin denně.

Všichni členové AXA Clubu mají navíc automaticky nárok na asistenční služby v domácnosti v hodnotě až 49 tisíc korun ročně. Ty mohou využít při jakýchkoliv problémech v domácnosti, ať už jde o havárii vody, zabouchnuté klíče či sousedské spory.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).