Hlavní navigace

AXA karta se již potřetí stala platební kartou roku

[Tisková zpráva] V devátém ročníku prestižní soutěže Zlatá koruna 2011 se AXA karta už potřetí umístila na první příčce v kategorii platebních karet. Porota složená z nezávislých finančních odborníků na ní ocenila možnost spořit si při každém nákupu, rozmanitou síť partnerů AXA CLUBU nebo další výhody jako asistenční služby v domácnosti v hodnotě 49 tisíc korun zcela zdarma.

Sdílet

 „Z úspěchu AXA karty v soutěži Zlatá koruna máme samozřejmě velkou radost. Už potřetí v řadě se nám povedlo nabídnout takový produkt, jaký poskytuje nadstandardní služby všem členům AXA CLUBU,“ řekl ředitel PR a komunikace finanční skupiny AXA, Marek Zeman. „Skupina AXA navíc neustále pracuje na rozšíření poskytovaných služeb a zvyšování počtu partnerských společností v rámci AXA karty.“

Nejčerstvější novinkou pro členy AXA CLUBU je partnerství se společností Connex, která poskytuje ubytovací poukazy v hotelech ze šestnácti zemí střední a východní Evropy. Majitelé AXA karty díky němu mají 11% slevu z nákupu jakéhokoliv poukazu.

AXA karta je výhodná platební karta pro členy AXA CLUBU s finanční rezervou od 10 000 korun do 50 000 korun bez nutnosti dokládat příjem. Do něj může vstoupit každý majitel jakéhokoliv finančního produktu skupiny AXA.

Držitel AXA karty získá AXA bonus za každý uskutečněný nákup v jakémkoliv obchodě. Bonus vždy činí minimálně 1 % z nákupu. V síti partnerů AXA CLUBU ale může dosáhnout až 11 %. Klientům finanční skupiny AXA je pak tento bonus měsíčně připisován na účet zvoleného produktu.

Každý člen AXA CLUBU navíc okamžitě a zcela zdarma získá asistenční služby v domácnosti v celkové výši až 49 tisíc korun ročně. K AXA kartě si lze také sjednat cestovní pojištění pro opakované turistické cesty do zahraničí pro celou rodinu za zvýhodněnou cenu 480 korun ročně.

Více informací získáte na www.axa.cz, na AXA lince 292 292 292 nebo navštivte jednu z poboček finanční skupiny AXA.

Bonusy při platbách AXA kartou s úvěrovým limitem

Benzina    0,5 Kč za každý načerpaný litr + 1 % z ceny nákupu (kromě vybraných čerpacích stanic)

Bontonland    6 % z každého nákupu

Connex    11 % z každého nákupu

Datart    4 % z každého nákupu

eiffel optic    10 % z každého nákupu

el nino parfum    11 % z každého nákupu

EXIM TOURS    5 % ze základní ceny last minute, 9 % ze základní katalogové ceny

Hervis    4 % z každého nákupu

Kanzelsberger    8 % z každého nákupu

Penny Market    4 % z každého nákupu nad 500 Kč

Salon vín ČR    9 % z každého nákupu

Schlecker    4 % z každého nákupu

SIKO KOUPELNY    4 % z každého nákupu ve vybraných prodejnách

UniCredit Bank    1 % z každého dalšího nákupu

Při platbě věrnostní kartou bez úvěrového limitu je bonus nižší o 0,7%. Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).