Hlavní navigace

AXA Bank zvyšuje úrokové sazby u spořicích účtů a novým on-line klientům nabízí bonus

[Tisková zpráva] Od začátku července zvyšuje AXA Bank základní úrokovou sazbu u svých spořicích účtů na 2 % pro vklady do 3 milionů korun a na 1,3 % pro vklady nad tuto částku. AXA Bank také odmění speciálním bonusem ve výši 250 korun všechny klienty, kteří využijí možnosti založení účtu on-line.

Sdílet

„Speciální letní on-line bonus ve výši 250 korun získají klienti, kteří si na stránkách www.axabank.cz založí spořicí účet v období od 1. července do 31. srpna 2011,“ uvedl Marek Zeman, ředitel PR a komunikace finanční skupiny AXA.

Pro získání bonusu je třeba na účet vložit alespoň 10 000 korun nejpozději deset dnů od jeho založení. Zůstatek nesmí pod tuto částku klesnout do října, kdy bude letní bonus jednorázově vyplacen.

„Peníze klientů AXA Bank jsou navíc od začátku prázdnin úročeny dle vyšších sazeb, změnilo se i rozpětí úrokových pásem,“ doplnil Marek Zeman.

V pásmu do 3 milionů korun tak budou nyní vklady na spořicí účty AXA Bank úročeny sazbou 2,0 % p.a., v pásmu od 3 milionů korun bude aplikována roční úroková sazba 1,3 %. Doposud se na vklady do 1 milionu vztahovala sazba 1,85 % p.a. a peníze nad tuto částku byly ročně úročeny 1,1 %. 


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).