Hlavní navigace

Aviva myslí na malé sportovce

Životní pojišťovna Aviva inovovala jeden ze svých stěžejních produktů – dětské životní pojištění Talisman. Novinkou je výrazné omezení výluk, které se dříve vztahovaly na úrazy, které se staly během závodů, soutěží a jiných sportovních akcích.

Sdílet

Nárok na pojistné plnění dosud při účasti pojištěného na sportovních akcích při úrazu nevznikal, výjimku tvořila jen některá úzce definovaná sportovní odvětví. Inovovaný Talisman však zachovává tuto výluku pouze u profesionálních sportovců a rekreačním sportovcům již nyní krytí poskytuje. Pojišťovna se tímto krokem snaží vyjít vstříc například amatérským sportovním klubům, které do této doby měly omezenou možnost děti proti úrazu pojistit.

Další novinkou v rámci dětského pojištění Talisman, která přizpůsobuje produkt současné ekonomické situaci a poptávce na pojistném trhu, je možnost sjednání nižší investiční složky pojištění při současném zvýšení důrazu na krytí rizik, a to v případě uzavření více pojistných smluv najednou.

Chceme i touto cestou podpořit malé sportovce, komentuje tuto novinku marketingový ředitel pojišťovny Aviva Milan Starý a dodává, pokud hovoříme o Talismanu jako o komplexním pojistném produktu pro děti, krytí úrazů při amatérském sportu musí být jeho součástí. Myslím, že tuto inovaci uvítají i sportovní oddíly, protože získají další možnost pojištění svých členů proti úrazu.

Pojišťovna Aviva nabízí dětské životní pojištění Talisman již od roku 2002. Produkt je v portfoliu této mezinárodní pojišťovny unikátní a je nabízen pouze na českém trhu. Pojištění Talisman zahrnuje kromě komplexního úrazového krytí dítěte, také například možnost využít zvýhodněné balíčky připojištění, které mohou pro klienta znamenat roční úsporu na pojistném až 1200,– Kč nebo získat prémii za maturitu ve výši 10 000,– Kč. Talisman také získal několik ocenění v prestižní soutěži finančních produktů Zlatá koruna – odbornou porotou byl oceněn Bronzovou korunou a stejnou pozici obhájil i v hlasování veřejnosti.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).