Hlavní navigace

Aviva je nejrychleji rostoucí pojišťovnou na trhu

[Tisková zpráva] Výsledky pojistného trhu životního pojištění v ČR za první pololetí 2011, které zveřejnila Česká asociace pojišťoven (ČAP), ukazují, že Aviva životní pojišťovna oproti stejnému období minulého roku zaznamenala nárůst 62 %, a stala se tak nejrychleji rostoucí pojišťovnou na trhu životního pojištění.

Sdílet

Poslední hodnocení trhu opět potvrdilo, že Aviva roste rychleji než trh. Ve srovnání s prvním pololetím minulého roku zaznamenal trh životního pojištění ve srovnatelném období letošního roku nárůst o 7,6 %, zatímco pojišťovna Aviva rostla více než osmkrát rychleji.

Dosažení tohoto výsledku podpořily úspěšné obchodní aktivity v oblasti jednorázového pojištění a stabilní růst v oblasti běžně placeného pojištění, kde Aviva opět rostla bezmála čtyřikrát rychleji než trh životního pojištění (6,3 %).

„Výsledky posledního srovnání ČAP jsou pro nás samozřejmě potěšující. Zejména téměř čtyřikrát rychlejší růst běžně placeného pojištění ve srovnání s českým trhem potvrzuje, že Aviva životní pojišťovna posiluje svoji pozici v oblasti pojištění osob. Nabízíme výjimečné produkty a kvalitní služby a naším prvořadým cílem je především spokojený klient. Neustále se snažíme vycházet vstříc jeho individuálním potřebám a požadavkům a to je naše přidaná hodnota,“ vyjádřil se Jiří Schneller, generální ředitel a předseda představenstva Aviva životní pojišťovna, a.s.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).