Hlavní navigace

ATLANTIK FT se vyhoupl na třetí místo

Praha 17. října 2006: Za třetí čtvrtletí se společnost ATLANTIK FT posunula na třetí místo v žebříčku objemu obchodů mezi obchodníky s cennými papíry. ATLANTIK FT v tomto období realizoval celkový objem obchodů za více než 35 miliard korun. Tržní podíl společnosti se tak zvýšil o 2,4 procentního bodu na 10,5 %.

Sdílet

Společnost ATLANTIK FT zobchodovala na BCPP ve třetí čtvrtletí akcie v objemu 35,2 mld. Kč. Navzdory výraznému poklesu celkového objemu obchodů na BCPP si ATLANTIK FT téměř udržel loňskou úroveň objemu zobchodovaných akcií. Potvrdil tak své významné postavení mezi obchodníky s cennými papíry na českém kapitálovém trhu a stal se třetím největším obchodníkem BCPP z hlediska objemu obchodů. „I přesto, že jsme převedli bývalé klienty oddělení Správa aktiv společnosti ATLANTIK FT pod správu sesterské společnosti Atlantik – Kilcullen AM, povedlo se nám tuto ztrátu nahradit zcela novými klienty. Díky tomu tržní podíl společnosti ATLANTIK FT vzrostl o 2,4 procentního bodu na 10,5 %, což potvrzuje naši významnou úlohu na českém kapitálovém trhu,“ informovala Dagmar Adamcová tisková mluvčí společnosti ATLANTIK FT.

Společnost ATLANTIK FT je na trhu již 13 let a je tvůrcem trhu všech českých akcií v systému SPAD. Má přístup na největší akciové trhy v USA a Evropě. Obchodování je možné přes makléře nebo pomocí internetové aplikace ATLANTIK eBroker na adrese http://ebroker.atlantik.cz/. Díky členství v síti Auerbach Grayson & Company může společnost obchodovat na více jak 91 akciových trzích a využívat analýzy více než 6 000 společností, které napomáhají při obchodování, správě aktiv a vyhledání investičních příležitostí. Společnost ATLANTIK FT je součástí úspěšné skupiny K&K Capital Group, konkrétně jejího finančního holdingu ATLANTIK Financial Holding, který zastřešuje aktivity skupiny v oblasti finančních služeb.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).