Hlavní navigace

ATLANTIK FT – investorů do cenných papírů stále přibývá

Praha 1. února 2006: Společnost ATLANTIK FT zaznamenala vysoký nárůst počtu klientů, kteří investují do cenných papírů. Zobchodovaný objem akcií za rok 2005 činí 134 mld. Kč, což představuje meziroční nárůst o více jak 100 procent.

Sdílet

Rok 2005 přilákal další investory, kteří se rozhodli zhodnocovat své finanční prostředky na kapitálových trzích. Počet našich klientů meziročně vzrostl o téměř 50 procent, což dokazuje, že čeští investoři se naučili zhodnocovat své finanční prostředky jinou formou, než byli doposud zvyklí. Tento trend je rok od roku stále více znatelnější. Objem klientských transakcí a počet klientů za rok 2005 naší společnosti výrazně vzrostl především proto, že investoři vyhledávají obchodníky, kteří mají silné postavení na trhu se silným kapitálovým vybavením a poskytují kvalitní služby na profesionální úrovni. To vše jim společnost ATLANTIK FT může nabídnout. Zobchodovaný objem akcií za rok 2005 činí 134 mld. Kč, což představuje meziroční nárůst o více jak 100 procent, informovala Dagmar Adamcová tisková mluvčí, společnosti ATLANTIK FT.

Velká většina realizovaných obchodů společností ATLANTIK FT se uskutečňuje na Burze cenných papírů Praha, která minulý rok nabídla investorům dvě nové akcie Orco Properties a CME. Společnost ATLANTIK FT nabízí všechny tituly kótované v systému SPAD – Český Telecom, ČEZ, Orco Properties, Komerční banka, Erste Bank, CME, Philip Morris ČR, Unipetrol, Zentiva. Mezi nimi jsou i tituly, které se v posledním roce zhodnotily o více než 100 procent. BCPP byla jedním z nejvýkonnějších trhů na světě.

Společnost ATLANTIK FT je na trhu již více jak 13 let a patří do skupiny firem K&K Capital Group Karla Komárka. ATLANTIK FT má přímý přístup na největší akciové trhy v USA a Evropě. Obchodování je možné přes makléře nebo pomocí internetové aplikace ATLANTIK eBroker na adrese http://ebroker.atlantik.cz/. Díky členství v síti Auerbach Grayson & Company může společnost obchodovat na 84 akciových trzích a využívat analýzy více než 6 000 společností, které napomáhají při obchodování, správě aktiv a vyhledání investičních příležitostí. Společnost ATLANTIK FT se stala hlavním partnerem projektu ATLANTIK FT SPORT TEAM, který podporuje mladé talentované sportovce www.atlantikftsportteam.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).