Hlavní navigace

Aplikace ČSOB a Era smartbanking sklízí úspěchy

[Tisková zpráva] Nová aplikace ČSOB a Ery pro obsluhu internetového bankovnictví prostřednictvím chytrých telefonů a tabletů – smartbanking, se těší velké oblibě ze strany klientů.

Sdílet

Od jejího spuštění na začátku ledna si ji do svých telefonů stáhlo více než 20 tisíc uživatelů, kteří jejím prostřednictvím uskutečnili bezmála přes 5 tisíc transakcí v objemu 42 milionů korun.

„Těší nás velký zájem ze strany našich klientů, pro které byla aplikace vyvinuta přesně na míru. První reakce uživatelů jsou velmi pozitivní, klienti si pochvalují především nadprůměrnou rychlost a jednoduchost této aplikace. Nicméně vývoj tímto nekončí, klienti se do budoucna mohou těšit na mnohá vylepšení,“ komentuje úspěch aplikace Martin Štýber, manažer Vývoje finančních služeb ČSOB a Poštovní spořitelny.

Aplikace „Smart“ internetového bankovnictví ČSOB a Ery byla uvedena do provozu 1. ledna pro chytré telefony a tablety s operačními systémy Android a iOS. Nabízí velké množství funkcí pro rychlou a snadnou správu účtu, kdekoli se zrovna nacházíte.

Aplikace je zdarma a klienti si ji mohou stáhnout z App Storu nebo Android Marketu. U aplikace zůstává zachována její bezpečnost díky použití identifikačního čísla, PINu a unikátního SMS kódu.

Více informací a odkazy na stažení aplikace:

ČSOB http://www.csob­.cz/cz/Lide/E­lektronicke-bankovnictvi/Stran­ky/CSOB-SmartBanking.aspx

ERA http://www.eras­martbanking.cz/Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).