Hlavní navigace

ANO pro Evropu s Českou spořitelnou

Asociace ANO pro Evropu připravila ve spolupráci s Českou spořitelnou čtyři semináře na téma „Ekonomické dopady členství ČR v Evropské unii“, které se uskuteční v termínu od 25. října do 28. listopadu 2005.

Sdílet

Česká spořitelna již třetím rokem podporuje asociaci Ano pro Evropu. Po tuto dobu se aktivně účastníme různých regionálních konferencí a prezentací, na které máme velmi pozitivní ohlasy. Česká spořitelna rovněž organizuje pravidelné semináře o EU pro regionální klienty na svých 15-ti komerčních centrech. Chceme tímto způsobem zlepšit informovanost regionů v oblasti nových příležitostí spojených se vstupem ČR do Evropské unie, řekla Jarmila Plachá, ředitelka korporátního marketingu a sponzoringu ČS.

Semináře se budou konat 25. října v Českých Budějovicích, 9. listopadu v Plzni, 11. listopadu ve Zlíně a 28. listopadu v Brně. Program bude rozdělen do dvou částí, z nichž první má název Národní výzvy a bude informovat o tom, jak efektivně se Česká republika zapojila mezi vyspělé evropské ekonomiky a co stále zbývá překonat. Druhá část má název Regionální příležitosti a dozvíme se v ní o úspěšných regionálních projektech a o EU jako možném zdroji financování projektů v jednotlivých regionech. Řečníci seminářů budou např. Zdeněk Tůma, guvernér ČNB, Vladimír Špidla, evropský komisař pro zaměstnanost, sociální záležitosti a rovné příležitosti, Pavel Kysilka, člen představenstva České spořitelny a dřívější guvernér ČNB, Dana Bérová, ministryně vlády ČR pro informatiku a další neméně zajímavé osobnosti.

Klára Gajdušková
tisková mluvčí FSČS

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).