Hlavní navigace

Anděl nosí dres české reprezentace

Budova Zlatý Anděl je jednou z dominant Nového Smíchova a zároveň sídlem finanční skupiny ING. To, že v ní sídlí generální partner českého fotbalového týmu, připomíná kolemjdoucím dres českého týmu obřích rozměrů, který byl v těchto dnech zavěšen na budovu a po dobu konání šampionátu EURO 2004 bude symbolizovat spjatost ING s našimi reprezentanty v Portugalsku.

Sdílet

Tváře těch, kterým reprezentační dres sluší nejvíce, jsou vyobrazeny na druhém obřím baneru, který byl umístěn na budově Anděl City, stojící v těsné blízkosti Zlatého Anděla. Jan Koller, Tomáš Rosický a Tomáš Ujfaluši zvou fanoušky zúčastnit se spolu s nimi fotbalového svátku posledních dvou let.

ING je od roku 2002 oficiálním partnerem českého národního fotbalového týmu, generálním partnerem českého národního týmu fotbalistů do 21 let a generálním sponzorem národních mládežnických týmů od 16 do 19 let. Podporu českého fotbalu neomezuje pouze na atraktivní mezinárodní zápasy – důležité je, že tuto podporu získávají i regionální a mládežnické týmy, které často zůstávají stranou zájmu médií a potenciálních sponzorů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).