Hlavní navigace

AMCICO Kapitál – životní pojištění uzavřené za pár desítek minut

AMCICO AIG Life přichází s jednoduchým produktem životního pojištění nazvaným AMCICO Kapitál. Jde o produkt určený pro mladší skupinu pojištěných ve věkové kategorii do 45 let.

Sdílet

Založit si pojistku AMCICO Kapitál je velice snadné – není třeba žádné lékařské vyšetření, stačí jen prohlášení o zdravotním stavu. Pak už se člověk musí pouze rozhodnout, na jakou cílovou částku se pojistí a jakým způsobem chce peníze v budoucnu čerpat. Vybrat si může hned z několika možností – jednorázového výběru, doživotní výplaty důchodu nebo výplatu důchodu po určitý počet let.

AMCICO AIG Life garantuje částku, která bude pojištěnému vyplacena při dožití se konce pojištění. Uzavřít pojistku lze nejméně na 10 let a nejvíce na 30 let (popř. do 60 nebo 65 let věku pojištěného). AMCICO Kapitál zaručuje zhodnocení technických rezerv ve výši 2,4%, reálně vyplacený podíl na zisku může být až 3,8%. Ze základu daně lze ročně odečíst až 12 000 Kč v závislosti na výši placeného pojistného a splnění zákonných podmínek.

Dosud jsme nabízeli klientům pojišťovací produkty, jejichž zřízení a administrace jsou relativně náročné, komentuje nabídku AMCICO AIG Life její generální ředitel Milan Fitko. Nyní portfolio produktů rozšiřujeme o jednoduché a přitom maximálně účinné pojištění AMCICO Kapitál, které lze uzavřít za pár desítek minut.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).