Hlavní navigace

Allianz pojišťovna připravuje první co-brandované pojištění vozidel na českém trhu

Allianz pojišťovna a Toyota Financial Services Czech s.r.o. (TFSCZ) se dohodly na rozšíření vzájemné spolupráce, v rámci které uvedou na trh první co-brandované pojištění vozidel. Nový produkt je určen pro koncové zákazníky Toyota a Lexus a ponese název Toyota pojištění.

Sdílet

Společným cílem Allianz pojišťovny a TFSCZ je klientům pořizujícím si vozidla Toyota a Lexus, vedle dnes již existujících finančních služeb pod značkou Toyota, nabídnout také co-brandované, tzn. značkové, pojištění kupovaného vozidla – Toyota pojištění.

Tento nový produkt, ušitý na míru klientům Toyota a Lexus, kryje veškerá rizika spojená s provozováním vozidla (pojištění odpovědnosti, havarijní pojištění, doplňková havarijní pojištění atd.).

„Co-brandované pojištění je produkt, který má tradici v zahraničí, v České republice však zatím není nabízen. Proto jsme potěšeni, že právě Allianz pojišťovna je první pojišťovnou, která tento nový typ produktu na český trh ve spolupráci s TFSCZ přináší. Naší strategií je dynamicky reagovat na nové impulzy a nabízet produkty, které se flexibilně přizpůsobují potřebám klientů,“ řekl ředitel úseku autopojištění Allianz pojišťovny Pavel Prokš.

Produkt bude klientům nabízen již na podzim letošního roku, a to prostřednictvím pilotního prodeje u vybraných autorizovaných prodejců, s plným uvedením na trh na počátku roku 2008.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).