Hlavní navigace

Allianz prodává cestovní pojištění po telefonu

Praha, 19. 6. 2006. Od dnešního dne nabízí Allianz pojišťovna sjednání cestovního pojištění prostřednictvím telefonu. Před letní sezónou tak pro cestovatele připravila další možnost, jak si sjednat cestovní pojištění, navíc s desetiprocentní slevou. Doposud Allianz prodávala cestovní pojištění u svých prodejců a na internetu.

Sdílet

Cestovní pojištění je možné si sjednat na telefonním čísle 224 405 444 v pracovní dny od 8 – 18 hodin. Stačí předat operátorce údaje o pojištěných osobách, plánované cestě a návrh pojistné smlouvy je připraven během několika minut. Podmínkou úspěšného sjednání je zaslání platby ve prospěch účtu Allianz pojišťovny. Pojištění začíná platit až po připsání částky na účet Allianz. Potřebné informace klientovi operátorka Allianz zašle pomocí emailu, faxu nebo poštou.

Allianz pojišťovna nabízí cestovní pojištění jako balíček, který obsahuje pojištění léčebných výloh s neomezeným limitem plnění, pojištění zavazadel, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu a asistenční služby. To vše již za 40 Kč na den (první tři dny 180 Kč), na internetu a po telefonu ještě o 10 % levněji.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).