Hlavní navigace

Allianz připravila letní slevu na cestovní pojištění

Pro letní sezónu Allianz pojišťovna připravila výraznou slevu na cestovní pojištění sjednané na internetových stránkách www.allianz.cz. Od 2. května 2006 získají klienti, kterým je maximálně 26 let, padesátiprocentní slevu z pojistného.

Sdílet

Pojištění je možné sjednat pro všechny krátkodobé cesty po Evropě, kromě Slovenska a České republiky. Balíček cestovního pojištění Allianz obsahuje pojištění léčebných výloh v zahraničí s neomezeným limitem pojistného plnění, pojištění odpovědnosti, úrazové pojištění, pojištění zavazadel a asistenční služby. Pojištění na první tři dny stojí pouze 81,– Kč. Od 4 dne zaplatí zájemci o cestování dokonce jen 18,– Kč za den, za které získají optimální pojistnou ochranu na cestách. Sleva platí do 30. 9. 2006.

„Zlevněné sazby cestovního pojištění mohou využít všichni zájemci, kteří v letošním roce dosáhnou věku maximálně 26 let. Pro starší cestovatele, kteří si cestovní pojištění na internetu sjednají, i nadále platí sleva 10 % z běžných sazeb“, doplnil Jaroslav Kratochvíl, vedoucí úseku cestovního pojištění Allianz pojišťovny.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).