Hlavní navigace

Allianz pojišťovna eviduje stovky škod způsobených vichřicí

Allianz pojišťovna eviduje na čtyři sta hlášení svých klientů, kterým vichřice z minulého týdne poničila majetek. Škody již dosáhly objemu téměř 50 milionů korun.

Sdílet

Nejvíce škod hlásí klienti Allianz pojišťovny ze středních, severních a východních Čech a ze severní Moravy. Až dvě třetiny škod jsou na nemovitostech, asi 15 % škod se týkají poničených osobních vozidel. Škody hlásí i podnikatelé a průmyslové podniky. Allianz pojišťovna odhaduje, že celkový rozsah škod způsobených vichřicí přesáhne 60 milionů Kč.

Pojistnou událost lze hlásit on-line přes internet Allianz pojišťovny. Na adrese www.allianz.cz najdou klienti nejen potřebná kontaktní telefonní čísla a praktické rady, jak postupovat. Svou pojistnou událost mohou přes internet rovnou i on-line nahlásit a poté sledovat celý průběh likvidace: v jaké fázi vyřizování se nachází, jaké kroky již byly provedeny, jaké dokumenty byly předány a které ještě chybějí. Dokumentaci potřebnou k likvidaci pojistné události lze přes internet rovnou vložit a zaslat elektronicky přímo Allianz pojišťovně.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).