Hlavní navigace

Allianz a Dresdner Bank spojuji své síly ve prospěch zákazníka

Sdílet

Dne 22. 1. 2003 otevírají v Plzni společnou pobočku společnosti Allianz pojišťovna a Dresdner Bank CZ. Hlavním cílem tohoto spojení je zajištění komplexního finančního zázemí pro naše klienty, kteří na jednom místě najdou produkty jak z pojišťovací, tak z bankovní sféry.

Fúze světového pojišťovacího koncernu Allianz se světovou finanční institucí Dresdner Bank byla oznámena v dubnu 2001. Ihned poté začaly Allianz pojišťovna a Dresdner Bank CZ, dceřiné společnosti těchto koncernů v České republice, jednání o možnostech spolupráce.

„Svět podnikání je v neustálém pohybu, nároky klientů se zvyšují,“ řekl Miroslav Tacl, předseda představenstva Allianz pojišťovny. „Je pro nás velkou výhodou, že můžeme našim klientům nabídnout prostřednictvím Dresdner Bank celou škálu dalších finančních služeb.“

„Naší snahou je především využívat již existujících zdrojů a možností, které nabízí společnosti začleněné do Allianz Group a dosáhnout tak synergických efektů v oblasti poradenství, prodeje, know-how a nákladů,“ dodává Markus Hermann, předseda představenstva Dresdner Bank CZ.

První společné obchodní místo, kde si klient může vyřídit veškeré své finanční potřeby, bylo v dubnu minulého roku otevřeno v Ostravě. V lednu tohoto roku bude zahájen společný provoz v Brně a v Plzni. Jedná se také o dalších místech.

Nová společná adresa:
Allianz pojišťovna / Dresdner Bank
Bezručova 10
304 30 Plzeň

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).