Hlavní navigace

Akční nabídka Novera duo expres: bezdrátový telefon jako dárek

Celonárodní telekomunikační operátor GTS Novera dnes prodloužil akční nabídku na zřízení služby Novera duo expres do konce tohoto roku. Novera duo expres je výhodnou kombinací standardní telefonní služby s vysokorychlostním připojením k internetu. V rámci nabídky je možné získat variantu s připojením k internetu o rychlosti 3 Mbit/s včetně telefonní služby za měsíční paušál 645 Kč. Navíc pro nové zákazníky připravila GTS Novera dárek v podobě bezdrátového telefonu zdarma. Služba Novera duo expres je určena pro nejmenší firmy, živnostníky a domácí kanceláře a neexistují u ní limity pro objem přenesených dat.

Sdílet

Kombinovaný balíček připojení k internetu a pevné telefonní linky mohou v současné době využívat zákazníci v těchto městech České republiky: Praha, Brno, České Budějovice, Hradec Králové, Liberec, Ostrava, Pardubice, Olomouc, Plzeň, Karlovy Vary, Zlín, Jihlava, Kolín, Ústí nad Labem, Nymburk a Benešov.

Akční nabídka: 3 Mbit/s za 645 Kč měsíčně včetně telefonní služby a telefonu
V rámci akční nabídky, která byla prodloužena do konce tohoto roku, je možné získat variantu s připojením k internetu o rychlosti 3072/384 kbit/s včetně telefonní služby za měsíční paušál 645 Kč – tedy za stejnou cenu, za jakou je nyní nabízena základní rychlost 2 Mbit/s. Tato cena pak platí po celou dobu trvání smlouvy, která je uzavřena na 18 měsíců. Zákazník v takovém případě rovněž získá aktivaci služby za pouhou 1 Kč a má možnost volby buď modemu nebo přenesení čísla opět za 1 Kč. Pro nové zákazníky je navíc zdarma připraven bezdrátový telefon Microcom DC 4400.

Rychlé připojení, nízké ceny
Internetové připojení je nabízeno ve čtyřech variantách od rychlosti 2048/384 kbit/s do 8192/512 kbit/s. Pro všechny varianty služby Novera duo expres platí, že u nich neexistují limity pro objem stahovaných dat a uživatelé tak mohou využívat vysokorychlostního připojení bez omezení.

připojení
Rychlost připojení k internetu (kbit/s) Cena za instalaci (Kč) Standardní měsíční cena (Kč) Akční nabídka do 31.10.2007 FUP (GB)
2048/384 1,– 695,– 645,– Není aplikováno
3072/384 1,– 795,– 645,– Není aplikováno
4096/512 1,– 895,– 895,– Není aplikováno
8192/512 1,– 1250,– 1250,– Není aplikováno

Společně s rychlým připojením k internetu nabízí služba Novera duo expres levné volání. Hovorné do pevné sítě je za 0,88 Kč/min, do mobilní pak za 3,80 Kč/min. Zřízení služby je velmi snadné díky možnosti on-line objednání a využití samoinstalační sady. Minimální hovorné v rámci služby Novera duo expres je 200 Kč měsíčně.

Jen jeden účet, stejné číslo
Služba Novera duo expres je podobně jako služba Novera komplet office založena na zpřístupnění místního metalického vedení (LLU) dominantního operátora, které si GTS Novera pronajala a upravila zcela pro potřeby svých zákazníků. Těm tak odpadá nutnost při platbě za odebírané telekomunikační služby hradit paušál za pronájem telekomunikační linky dominantnímu operátorovi, se kterým nyní mohou zcela zrušit svůj smluvní vztah. Za využívaní hlasové a internetové služby Novera duo expres tak platí pouze jeden účet jednomu operátorovi. Při přechodu od dominantního operátora ke společnosti GTS Novera zákazníci navíc nepřichází o své telefonní číslo. To jim je do sítě GTS Novera přeneseno.

Více informací včetně kompletního ceníku je k dispozici na www.gtsnovera.cz. Ceny uvedené v textu jsou bez DPH.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).