Hlavní navigace

Akcie společnosti Intel, nová generace obchodování na trhu RM-SYSTÉM

RM-SYSTÉM zvýšil atraktivitu akcií společnosti Intel, které jsou na českém akciovém trhu nově kótovány v úzkém cenovém rozpětí 4 korun. Garance likvidity je zajištěna působením tvůrce trhu, kterým je největší český on line broker Fio, burzovní společnost.

Doba čtení: 1 minuta

Díky této novince mají investoři jistotu dostatečně velké likvidity. To znamená vždy možnost koupit a nebo prodat akcie společnosti Intel v cenovém rozpětí 4 korun a méně. I nadále platí, že se obchoduje v českých korunách a spolumajitelem nadnárodní korporace Intel se každý z drobných investorů stává okamžitě po uskutečnění obchodu.

Akcie společnosti Intel se začaly obchodovat na českém trhu RM-SYSTÉM na konci února letošního roku. Od zahájení obchodování na RM-S došlo v průběhu tří měsíců k posílení kurzu akcií o 14 % z 337 Kč na aktuálních 385 Kč za akcií. Intel je rovněž zařazen v elitní skupině akcií EasyClick se zvýhodněnou poplatkovou sazbou 0,29% z objemu obchodu. Velikost lotu je nastavena na 100 kusů, v přepočtu činí 38 500 Kč.

Kurzy akcií, výsledky hospodaření a zprávy o Intel naleznete na: http://www.rmsystem.cz/…_emitdet.asp?…

Analýzu této akcie naleznete na e-broker.cz: http://www.e-broker.cz/…tel_Corp.pdf

Infolist Intel – jednostránkový souhrn informací naleznete na: http://www.rmsystem.cz/…tIntel05.PDF