Hlavní navigace

Akcie společnosti Intel, nová generace obchodování na trhu RM-SYSTÉM

RM-SYSTÉM zvýšil atraktivitu akcií společnosti Intel, které jsou na českém akciovém trhu nově kótovány v úzkém cenovém rozpětí 4 korun. Garance likvidity je zajištěna působením tvůrce trhu, kterým je největší český on line broker Fio, burzovní společnost.

Sdílet

Díky této novince mají investoři jistotu dostatečně velké likvidity. To znamená vždy možnost koupit a nebo prodat akcie společnosti Intel v cenovém rozpětí 4 korun a méně. I nadále platí, že se obchoduje v českých korunách a spolumajitelem nadnárodní korporace Intel se každý z drobných investorů stává okamžitě po uskutečnění obchodu.

Akcie společnosti Intel se začaly obchodovat na českém trhu RM-SYSTÉM na konci února letošního roku. Od zahájení obchodování na RM-S došlo v průběhu tří měsíců k posílení kurzu akcií o 14 % z 337 Kč na aktuálních 385 Kč za akcií. Intel je rovněž zařazen v elitní skupině akcií EasyClick se zvýhodněnou poplatkovou sazbou 0,29% z objemu obchodu. Velikost lotu je nastavena na 100 kusů, v přepočtu činí 38 500 Kč.

Kurzy akcií, výsledky hospodaření a zprávy o Intel naleznete na: http://www.rmsystem.cz/…_emitdet.asp?…

Analýzu této akcie naleznete na e-broker.cz: http://www.e-broker.cz/…tel_Corp.pdf

Infolist Intel – jednostránkový souhrn informací naleznete na: http://www.rmsystem.cz/…tIntel05.PDF

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).