Hlavní navigace

AKCENTA, spořitelní a úvěrní družstvo vyplácí úrokový bonus předem

[Tisková zpráva] V rámci Jarní akce mohou získat klienti AKCENTY, spořitelního a úvěrního družstva za první rok spoření úrok až 4,5% p.a. Při splnění podmínek jim bude dokonce bonusový úrok vyplacen hned na začátku vkladu na běžný účet, takže ho budou mít okamžitě k dispozici.

Sdílet

Společnost AKCENTA, spořitelní a úvěrní družstvo, dnes představila svoji Jarní akci, v rámci které mohou klienti získat navíc úrokový bonus 1% ke svým termínovaným vkladům. Na tento bonus dosáhnou klienti, kteří si do 30. 6. 2011 založí u společnosti AKCENTA, spořitelní a úvěrní družstvo termínovaný vklad nebo revolvingový termínovaný vklad na dobu 3, 4 nebo 5 let. Úrokový bonus jim bude přiznán v prvním roce spoření, další roky již budou jejich vklady úročeny pevnou úrokovou sazbou platnou v den uzavření smlouvy.

„Jarní akce AKCENTY, v rámci které klientům nabízíme při splnění podmínek bonusový 1% úrok, je specifická v tom, že klientovi tento jednoletý bonus vyplatíme na jeho běžný účet u naší společnosti ihned na začátku vkladového období, tedy ve chvíli, kdy klient uloží své finanční prostředky na termínovaný vklad. Okamžitě tak má k dispozici výnos v podobě úrokového bonusu, který může dále zhodnotit a tím zvýšit celkový výnos nebo ho jinak kdykoliv využít dle vlastního uvážení,“ popsal výhody akce Stanislav Rokos, obchodní ředitel AKCENTA, spořitelní a úvěrní družstvo a dodal: „Díky úrokovému bonusu mohou klienti získat až 4,5% úrok v prvním roce vkladu, čemuž například bankovní sektor může jen těžko konkurovat.“

Akce, v rámci které je možné získat úrokový bonus, probíhá od 14. 4. do 30. 6. 2011 a vztahuje se na termínované vklady nebo revolvingové termínované vklady založené v tomto období s dobou splatnosti 3, 4 nebo 5 let. Úrokový bonus je přiznán v prvním roce spoření, je ale vyplacen ihned na začátku vkladového období, tedy po uložení finančních prostředků klienta na termínovaný vklad. Počet vkladových produktů s bonusovým úrokem založených jedním klientem není omezen.  Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).