Hlavní navigace

AKCENTA, spořitelní a úvěrní družstvo bude opět blíž klientům – zprovoznila on-line systém uzavírání depozitních produktů

[Tisková zpráva] Společnost AKCENTA, spořitelní a úvěrní družstvo dnes oznámila zprovoznění on-line systému pro uzavírání depozitních produktů.

Sdílet

Klienti si tak od dnešního dne mohou založit termínovaný vklad, spořící účet a nebo revolvingový termínovaný vklad přes internet. Odpadá tedy nutnost návštěvy pobočky společnosti nebo obchodního zástupce a tyto finanční produkty lze uzavřít z pohodlí domova.

„Zprovoznění on-line uzavírání depozitních produktů je další logický krok ve zkvalitňování našich služeb. Díky tomu budou naše finanční produkty, které patří v oblasti termínovaných vkladů a spořicích účtů k nejvýhodnějším na trhu, jednoduše dostupné zcela všem,“ řekl Otakar Schlossberger, předseda představenstva společnosti AKCENTA, spořitelní a úvěrní družstvo. „Spořitelní družstva, takzvané kampeličky, začínají konkurovat v oblasti depozit velkým bankovním domům, protože nabízejí vyšší úroky a lidé si začínají uvědomovat, že mají své vklady pojištěny stejně jako v bankách. Záložny také vítězí v osobním přístupu,“ dodal Schlossberger.

K založení depozitního produktu on-line stačí vyplnit internetový formulář na internetové stránce společnosti AKCENTA, na jehož základě bude připraven a zaslán návrh smlouvy. Ten stačí spolu s dalšími dokumenty podepsat, přiložit požadované doklady a odeslat v připravené obálce zpět na adresu záložny.  Poté už je možné začít využívat výhod, které finanční služby společnosti AKCENTA, spořitelní a úvěrní družstvo nabízejí, tedy nulové poplatky za založení a vedení účtů, jedny z nejvyšších úročení uložených finančních prostředků, osobní přístup a jistotu garancí zcela shodnou s bankami. Díky internetovému bankovnictví, které je uživatelům zdarma k dispozici, mají klienti přehled o pohybech na svých účtech, mohou jednoduše žádat o další finanční produkty a celkově své finance na účtech společnosti AKCENTA spravovat.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).