Hlavní navigace

AKCENTA s novým termínovaným vkladem na špici úrokových sazeb

[Tisková zpráva] Družstevní záložna AKCENTA velmi výrazně rozvířila vody vkladových produktů, když představila nový termínovaný vklad Áčko, díky kterému mohou klienti výhodně zhodnotit své úspory. Například uložením na jeden rok získají úrokovou sazbu 3,5 % p.a. nebo na tříletém vkladu 4,5 % p.a. Takové úročení převyšuje většinu konkurenčních nabídek.

Sdílet

AKCENTA, spořitelní a úvěrní družstvo, dnes představila nový Termínovaný vklad Áčko. Jeho hlavní předností je především úročení, které patří na trhu k nejvyšším. Vklad na jeden rok je úročen 3,5 % p.a., na dva roky 4,0 % p.a. a pokud klient uloží své finance na 3 roky, získá dokonce 4,5 % p. a. Úroky jsou přitom připisovány každý měsíc na běžný účet a lze tak s nimi dále volně nakládat. V případě Termínovaného vkladu Áčko také není zavedeno pásmové úročení, tedy o výši úroků nerozhoduje výše vkladu, stanovena je pouze jeho dolní hranice.

„Záložna AKCENTA se tímto produktem opět dostává na špičku v pomyslné hitparádě nejvýše úročených vkladů.  Nově představený Termínovaný vklad Áčko, který od dnešního dne nabízíme našim klientům, se vyznačuje jak vysokým úročením, tak maximální jednoduchostí. Stačí uložit minimálně 100 000,– korun a nechat své peníze vydělávat. Reagujeme tak na aktuální změny na trhu a vstup nových hráčů, “ řekl k novému produktu Stanislav Rokos, obchodní ředitel AKCENTA, spořitelní a úvěrní družstvo a dodal: „ Myslím, že naší konkurenci přiděláme vrásky na čele, protože kromě představení nového produktu jsme také od dnešního dne zvýšili některé úrokové sazby u našich klasických termínovaných vkladů i spořicích účtů. Klienti tak mohou získat úrok až 5,1 %, čemuž může málokdo v této oblasti konkurovat,“ dodal Stanislav Rokos.

Nový Termínovaný vklad Áčko je nabízen se splatností 1, 2 a 3 roky a minimální vklad je stanoven na 100 000,– korun. Jeho založení je zcela zdarma, pouze noví klienti musí uhradit 1,– korunu jako základní členský vklad. Zdarma je také zřízení a vedení běžného účtu, na který jsou připisovány každý měsíc úroky z vkladu. Všechny vkladové produkty záložny AKCENTA lze sjednat nejenom na pobočce, ale také pohodlně vyplněním on-line žádosti na internetových stránkách AKCENTY nebo osobně s obchodními partnery v rámci celého území České republiky. Střadatelé se o své peníze nemusí obávat, protože jejich uložení v záložně je zcela bezpečné, neboť jsou pojištěny podle zákona o bankách, tedy až do výše ekvivalentu 100 000 euro. Výhodné úročení nového produktu mohou využívat jak fyzické osoby, tak i OSVČ a právnické osoby.

Srovnávací tabulka ročních úrokových sazeb pro vklad 100 000,– korun

Společnost

1 rok

2 roky

3 roky

AKCENTA, s.ú.d. – termínovaný vklad Áčko

3,5 %

4 %

4,5 %

WPB – termínovaný vklad

3,0 %

3,55 %

3,9 %

Creditas – termínovaný vklad

3,0 %

3,3 %

3,5 %

MSD – termínovaný vklad

3,6 %

3,9 %

nenabízí

ZUNO – VKLAD

2,2 %

2,4 %

2,6 %

AXA Bank – spořicí účet

2,0 %

2,0 %

2,0 %

ING Konto

1,75 %

1,75 %

1,75%

Evropsko-ruská banka -  termínovaný vklad FIX

3,1 %

3,3 %

3,5 %


Zdroj: internetové stránky jednotlivých společností k 1. 9. 2011

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).