Hlavní navigace

AKCENTA jako první družstevní záložna nabízí vklady v eurech

[Tisková zpráva] Družstevní záložny nabízejí svým klientům především kvalitní spořící a flexibilní úvěrové produkty, které se snaží neustále vylepšovat. S nejnovější nabídkou přišla záložna AKCENTA, která jako první nabízí možnost termínovaných vkladů a spořicích účtů také v eurech.

Sdílet

AKCENTA, spořitelní a úvěrní družstvo, dnes oznámila rozšíření služeb pro své klienty. Ti mají nově možnost výhodně si uložit nejenom české koruny, ale také eura. Termínované vklady a spořicí účty vedené v evropské měně jsou poskytovány na dobu od třech měsíců po pět let. Mezi družstevními záložnami je AKCENTA první, která tuto službu nabízí.

„I nadále pokračujeme v politice nulových poplatků, proto zřízení a vedení účtu a také vyplacení jistiny je zdarma. Stejně jako u korunových spořicích produktů, tak i v případě těch nových, eurových nabízíme klientům vysoké zúročení vkladů, které může dosáhnout až 5,5 % díky probíhající bonusové akci. V jejím rámci mohou klienti získat jak u vkladů v korunách tak eurech 1% úrokový bonus na první rok vkladu,“ uvedl Stanislav Rokos, obchodní ředitel společnosti AKCENTA, spořitelní a úvěrní družstvo a dodal: „naší konkurenční výhodou je i skutečnost, že stejně výhodné podmínky nabízíme jak fyzickým osobám, tak také právnickým osobám a podnikatelům. To, že tento produkt nabízíme mezi záložnami jako první, je už jen třešnička na dortu."

Eurové spořicí produkty družstevní záložny AKCENTA jsou k dispozici klientům již nyní. Úroky jsou připisovány měsíčně a výhodně spořit mohou jak fyzické osoby, tak právnické osoby a podnikatelé. Více o těchto produktech lze nalézt na stránkách http://finance­.akcenta.eu.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).