Hlavní navigace

Advent s LBBW Bank

[Tisková zpráva] Ve velkém sále paláce Arcibiskupství olomouckého proběhlo dne 7. prosince 2009 již poosmé Adventní setkání, jehož partnerem je LBBW Bank. Zástupce banky zde předal šek v hodnotě 40 000 Kč Centru pro rodinný život Olomouc.

Sdílet

Adventního setkání se zúčastnili představitelé společenského, politického, podnikatelského, akademického a neziskového sektoru nejen olomouckého regionu. Peněžní výtěžek z Adventního setkání je každoročně předáván charitativnímu projektu. V loňském roce byl věnován Dennímu pobytu Rozkvět ve Šternberku, letošní příspěvek v celkové výši 80 000 Kč putuje do Centra pro rodinný život Olomouc.  

„Toto pravidelné Adventní setkání je pro mne vždy zlomem v tom shonu před koncem roku a skutečně mě, a věřím, že i ostatní hosty, vánočně naladí. Zároveň je to ten nejvhodnější čas k podpoře těch, kdo naši pomoc potřebují,“ řekl při předávání šeku Jiří Horák, ředitel olomoucké pobočky LBBW Bank.

Pro hosty byl přichystán zajímavý kulturní program v duchu adventního času a byl doplněn vernisáží fotografií Dnů lidí dobré vůle.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).