Hlavní navigace

AČSS spouští internetové stránky

Asociace českých stavebních spořitelen (AČSS) od svého založení v roce 2001 podporuje myšlenku stavebního spoření v České republice. Cílem práce AČSS je zastupování společných zájmů stavebních spořitelen působících na českém trhu. Kontakt k podobným organizacím v Evropě i členství jednotlivých stavebních spořitelen v Evropském sdružení stavebních spořitelen zajišťuje výměnu informací a zkušeností se zahraničními partnery. Asociace českých stavebních spořitelen každoročně vydává výroční zprávu, která dává přehled o vývoji trhu stavebního spoření a trendech ve financování bytové výstavby v České republice.

Sdílet

Za účelem lepší a operativnější informovanosti odborné i široké veřejnosti zahajuje AČSS provoz webových stránek

www.acss.cz

Na nich bude pravidelně informovat o novinkách ve stavebním spoření a o vývoji trhu stavebního spoření v České republice.

Tyto stránky mají ambici se zařadit do položky „Oblíbené“ nejen u odborné veřejnosti a novinářů, ale také klientů stavebního spoření, tedy široké veřejnosti. Proto kromě aktuálních tiskových prohlášení a materiálů AČSS obsahují také slovníček pojmů stavebního spoření, často kladené otázky a odpovědi na ně, kontakty na členské stavební spořitelny a informace o systému stavebního spoření.

Asociace českých stavebních spořitelen vás zve k návštěvě svých webových stránek a věří, že se na ně budete rádi vracet.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).