Hlavní navigace

Accenture Zlatá koruna 2007: 6 ocenění pro ING

V prestižním ocenění Accenture Zlatá koruna 2007 patřila ING k nejúspěšnějším účastníkům. V kategorii Univerzální bankovní produkty získalo Zlatou korunu ING Konto. Nejlepším Životním pojištěním se letos již počtvrté stalo životní pojištění ING Investor Plus a Bronzovou korunu tentokrát získala i loňská novinka, životní pojištění Rodina. Své tradiční kvality potvrdilo Stříbrnou korunou ING Penzijní připojištění a „double“ získaly i ING podílové fondy – International Český akciový fond (Zlatá koruna) a ING (L) Invest Global High Dividend (Bronzová koruna).

Sdílet

„V budoucnosti plánuje ING významně růst. Díky snadné dostupnosti našich produktů (prostřednictvím poradců pro finanční plánování, makléřů i přímého kanálu) chceme získat více klientů a nabídnout jim ta nejlepší řešení,“ říká Dick Okhuijsen, generální ředitel ING Retail ČR/SR. „Letošní úspěch ve Zlaté koruně dokazuje, že děláme výbornou práci. Především ocenění ING Konta je pro nás velkým zadostiučiněním! Rád bych pogratuloval všem, kteří se o ocenění zasloužili.“

Bankovní produkty: Zlatou korunu získává ING Konto
ING Konto je univerzální bankovní produkt se zaměřením na spoření určený fyzickým osobám. Kromě výjimečného úročení účet ING Konto charakterizuje možnost okamžitého výběru peněz bez výpovědní lhůty nebo nulové poplatky za zřízení a vedení účtu či realizaci transakcí.

Životní pojištění: Zlatou korunu získává ING Investor Plus
Porota již počtvrté ocenila hlavní cenou Accenture Zlatá koruna životní pojištění ING Investor Plus, které poskytuje klientům finanční zajištění na stáří a současně pokrývá rozmanitá pojistná rizika a nabízí investici do interních fondů ING podle vlastního výběru. Klienti mohou flexibilně měnit rozsah pojistné ochrany a tím reagovat na jejich aktuální potřeby. Životní pojištění Investor Plus je samozřejmě daňově odpočitatelné.

Penzijní připojištění: Stříbrnou korunu získává ING Penzijní Fond
Tradiční kvalitu prokázal i ING Penzijní Fond. Za pět let historie ocenění Accenture Zlatá koruna se umístil dvakrát na prvním místě, pak třikrát skončil na příčce druhé. ING Penzijní fond charakterizuje dlouhodobé nadstandardní vysoké zhodnocení vložených prostředků. Plán připojištění využívá možnosti měsíčního státního příspěvků tak, aby úspory rostly co nejvíce, čímž napomáhá dosáhnout solidní životní úrovně i po odchodu do důchodu.

Životní pojištění: Bronzovou korunu získává ING životní pojištění RODINA
Tento typ pojištění nabízí komplexní řešení, díky němuž je možno celé rodině založit životní pojištění podpisem jediné smlouvy. Jednoduché řešení je navíc doplněno třinácti připojištěními díky nimž lze pro každého pojištěnce vytvořit produkt přímo na míru. Životní pojištění RODINA přináší také značnou flexibilitu při práci s vloženými finančními prostředky klientů. Volné finanční prostředky mohou klienti investovat do finančních fondů životního pojištění a dále je v závislosti na výkonnosti fondů zhodnocovat.

Podílové fondy: Zlatou korunu získává ING International Český akciový fond a Bronzová koruna připadne fondu ING (L) Invest Global High Dividend
Loni zlatý ING International Český akciový fond si nadále udržuje oblibu veřejnosti. Fond je určen investorům, jejichž cílem je dlouhodobé zhodnocení kapitálu prostřednictvím investic do společností, jejichž akcie jsou obchodovány na středoevropských trzích. ING (L) Invest Global High Dividend investuje primárně do diverzifikovaného portfolia akcií a/nebo převoditelných cenných papírů, vydávaných společnostmi, které jsou založeny, kótovány nebo obchodovány v kterékoli zemi na světě, a které nabízí atraktivní dividendový výnos.

Accenture Zlatá koruna je prestižní ocenění, které letos již pátým rokem uděluje v jednotlivých kategoriích finančních produktů nezávislá odborná porota složena ze stovky finančních odborníků ve Finanční akademii. Letos přihlásilo rekordních 62 finančních institucí celkem 175 produktů. Organizátorem ocenění je finanční server www.zlatakoruna.info.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).