Hlavní navigace

600. bankomatem KB se může pochlubit Zlín

Komerční banka zprovoznila svůj již 600. bankomat, a to ve zlínské pobočce na Třídě Tomáše Bati. Ve Zlíně je tak možné využít, nejen k výběrům, ale i například pro dobíjení kreditů mobilů či placení faktur Eurotelu a Oskara, již 7 bankomatů. Kompletní služby a rozsáhlou nabídku produktů KB včetně poradenského servisu poskytují zlínských obyvatelům tři pobočky. V celém brněnském regionu je možné se setkat s KB na 67 pobočkách a využívat 109 bankomatů.

Sdílet

V rozvoji pobočkové sítě bude banka pokračovat i nadále tak, aby co nejvíce uspokojila potřeby klientů. Trendem bude otevírání obchodních míst především v Praze a větších městech po celém území České republiky. KB obchodní místa nabízí kompletní servis včetně bankomatu především pro klienty z řad fyzických osob, podnikatelů a malých a středních firem. Zákazníci zde získají kvalitní poradenské služby a budou moci vyřešit veškeré otázky spojené s jejich finančními potřebami. V průběhu loňského roku jsme otevřeli celkem 22 nových obchodních míst, řekl Petr Skok, vedoucí Platebních karet.

Komerční banka jako první v České republice a ve střední Evropě začala v únoru 2003 vydávat čipové karty podle mezinárodního standardu EMV. V současné době jsou všechny vydané a obnovované platební karty VISA, VISA Electron, MasterCard a Maestro zabezpečeny čipovou technologií. Stejně tak všichni obchodníci, kteří přijímají platební karty na platebních terminálech KB, jsou vybaveni zařízením pro akceptaci čipových platebních karet. Jako první banka v České republice KB také zahájila a následně dokončila v roce 2005 přechod bankomatů na akceptaci čipových karet dle mezinárodního standardu EMV.

Od 1. ledna 2006 přináší nově KB svým klientům výběry z bankomatu KB měsíčně zdarma. Většina klientů Komerční banky tak bude mít 2 a více výběrů měsíčně zdarma. Počet volných výběrů závisí na typu platební karty, kterou klient používá.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).