Hlavní navigace

250 000 cestujících SkyEurope v Praze!

Praha, 7. listopadu 2006 – SkyEurope Airlines, největší středoevropská nízkonákladová letecká společnost, oznamují, že počet cestujících společnosti z/do Prahy dosáhl 250 000*. Čtvrtmilióntou cestující se stala 6. listopadu 2006 paní Zuzana Č., která cestovala pondělním letem SkyEurope do Bracelony. Jako dárek od společnosti dostala dvě zpáteční letenky, které může využít na kterékoli lince SkyEurope Airlines z Prahy.

Sdílet

“Nikdy jsem nic nevyhrála, jsem příjemně překvapená! Určitě letenku využiji, se SkyEurope létám často a vždy jsem byla spokojená,” řekla paní Zuzana, která ve Španělsku trvale žije. Přestože jsou nejoblíbenějšími destinacemi SkyEurope z Prahy podle počtu cestujících Paříž, Řím a Amsterdam, využije paní Zuzana podle vlastních slov dárek od SkyEurope s největší pravděpodobností na lince do Barcelony.

Čtvrt milionu cestujících, které SkyEurope v Praze dosud přepravily, oceňuje především příjemný interiér zcela nových letadel Boeing 737–700 NG, ale také vynikající služby na palubě a především dodržování letového řádu. V tomto ohledu mají v evropském srovnání SkyEurope dlouhodobě náskok před konkurencí.

Top destinace SkyEurope z Prahy podle počtu přepravených cestujících

  • Paříž/Orly 40 829
  • Řím/Fiumicino 33 594
  • Amsterdam 24 955
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).