Hlavní navigace

Téměř 10 tisíc zaměstnanců již využívá výhod Beneficio Clubu

Internetová aplikace www.beneficioclub.cz, nabízející všem držitelům jakýchkoliv poukázek společnosti Accor Services nepřeberné množství výhod a slev, přichází nyní se speciálními akcemi na každý měsíc. Výhod tohoto klubu, který zaručuje minimální slevy ve výši 5 %, využívá v současné době téměř 10 tisíc zaregistrovaných zaměstnanců.

Sdílet

V nových akcích měsíce čekají na registrované ještě větší slevy a výhody s vybranými partnery. Aktuální nabídka skýtá například 20% slevy na všechna červnová představení divadla Pod Palmovkou či slevu 3 000 Kč od cestovní kanceláře Čedok při nákupu leteckého zájezdu pro dvě a více osob.

Čtyři atraktivní tematické skupiny – volný čas, nakupování, wellness a gastronomie – čekají na všechny zaregistrované členy Beneficio Clubu. Tato internetová aplikace představuje velmi snadnou cestu k zajímavým slevám a výhodám. Zaregistrovat se do systému (na adrese www.beneficioclub.cz) může zdarma každý, kdo je držitelem jakýchkoliv poukázek společnosti Accor Services, a to pomocí speciálního kódu. Vybrané slevové kupóny si navíc zaregistrovaný sám jednoduše vytiskne a předloží v provozovně, kde má být sleva uplatněna.

Nově jsou pro všechny zaregistrované připraveny speciální akce na daný měsíc, které budou nabízet ještě více výhod či slev, a to podle aktuálního ročního období. Akce měsíce je rozdělena na partnera měsíce, produkt měsíce a tip na dárek a nabídka se každý měsíc obměňuje.

Partneři Beneficio Clubu stále přibývají, jsou mezi nimi například cestovní kancelář Čedok, internetové obchody Computer Press, Astratex.cz či internetový obchod s vínem Wine4you.cz, nebo Salón krásy a zdraví Miracle či farma Heroutice.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).