Vojtěch Nikl, IČO (08625697), sídlo Petkovy
Základní informace
Název:
Vojtěch Nikl
Sídlo:
Petkovy
IČO:
08625697
Aktuální kontaktní údaje Vojtěch Nikl
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Vojtěch Nikl z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Vojtěch Nikl
IČO:
08625697
Firma:
Vojtěch Nikl
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Mladá Boleslav
Základní územní jednotka:
Petkovy
Počet zaměstnanců:
Bez zaměstnanců
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
21. 10. 2019
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Příprava staveniště
Činnosti v oblasti informačních technologií
Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
Technické zkoušky a analýzy
Ostatní technické zkoušky a analýzy
Činnosti reklamních agentur
Pronájem videokazet a disků
Pronájem a leasing ostatních výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost
Ostatní úklidové činnosti
Ostatní úklidové činnosti
Administrativní a kancelářské činnosti
Univerzální administrativní činnosti
Ostatní vzdělávání
Podpůrné činnosti pro scénická umění
Ostatní podpůrné činnosti pro uměleckou tvorbu a scénická umění
Peněžnictví a pojišťovnictví
Výpis údajů pro Vojtěch Nikl ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Vojtěch Nikl
IČO (identifikační číslo):
08625697
Jméno:
Vojtěch Nikl
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
21. 10. 2019
Celkový počet živností:
1
Aktivních živností:
1
Sídlo Vojtěch Nikl
Sídlo:
Jilemnického 1030, Mladá Boleslav 29301
Živnosti Vojtěch Nikl
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti
Poskytování technických služeb
Zprostředkování obchodu a služeb
Pronájem a půjčování věcí movitých
Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály
Testování, měření, analýzy a kontroly
Nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí
Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení
Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy
Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti
Provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a obdobných akcí
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
21. 10. 2019
Statutární orgán Vojtěch Nikl
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .