Vlastimil Kotous, IČO (68821484), sídlo Drmoul
Základní informace
Název:
Vlastimil Kotous
Sídlo:
Drmoul
IČO:
68821484
Aktuální kontaktní údaje Vlastimil Kotous
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Vlastimil Kotous z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Vlastimil Kotous
IČO:
68821484
Firma:
Vlastimil Kotous
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Cheb
Základní územní jednotka:
Drmoul
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
27. 3. 2000
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů
Maloobchod v nespecializovaných prodejnách
Maloobchod s použitým zbožím v prodejnách
Ostatní finanční činnosti
Činnosti zástupců pojišťovny a makléřů
Výpis údajů pro Vlastimil Kotous ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Vlastimil Kotous
IČO (identifikační číslo):
68821484
Jméno:
Vlastimil Kotous
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
27. 3. 2000
Celkový počet živností:
3
Aktivních živností:
2
Sídlo Vlastimil Kotous
Sídlo:
Plzeňská 151, Drmoul 35301
Živnosti Vlastimil Kotous
Živnost č. 1 Klempířství a oprava karoserií
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
25. 7. 2016
Živnost č. 2 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Zprostředkování obchodu a služeb
Velkoobchod a maloobchod
Zastavárenská činnost a maloobchod s použitým zbožím
Údržba motorových vozidel a jejich příslušenství
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
27. 3. 2000
Zrušené živnosti
Živnost č. 1 Koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej v rámci živnosti volné
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
27. 3. 2000
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Statutární orgán Vlastimil Kotous
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .