Věra Kusá, IČO (66276063), sídlo Jablonné nad Orlicí
Základní informace
Název:
Věra Kusá
Sídlo:
Jablonné nad Orlicí
IČO:
66276063
Aktuální kontaktní údaje Věra Kusá
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Věra Kusá z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Věra Kusá
IČO:
66276063
Firma:
Věra Kusá
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Ústí nad Orlicí
Základní územní jednotka:
Jablonné nad Orlicí
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
21. 4. 1997
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Pomocné činnosti související s pojišťovnictvím a penzijním financováním
Výpis údajů pro Věra Kusá ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Věra Kusá
IČO (identifikační číslo):
66276063
Jméno:
Věra Kusá
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
21. 4. 1997
Celkový počet živností:
2
Aktivních živností:
1
Sídlo Věra Kusá
Sídlo:
Hradisková 241, Jablonné nad Orlicí 56164
Živnosti Věra Kusá
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Zprostředkování: v oblasti obchodu a služeb
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
21. 4. 1997
Zrušené živnosti
Živnost č. 1 Zprostředkování: v oblasti obchodu a služeb
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
21. 4. 1997
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Statutární orgán Věra Kusá
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .