Ing. Vendula Šašinka, IČO (73878162), sídlo Zlín
Základní informace
Název:
Ing. Vendula Šašinka
Sídlo:
Zlín
IČO:
73878162
Aktuální kontaktní údaje Ing. Vendula Šašinka
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Ing. Vendula Šašinka z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Ing. Vendula Šašinka
IČO:
73878162
Firma:
Ing. Vendula Šašinka
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Zlín
Základní územní jednotka:
Zlín
Počet zaměstnanců:
Bez zaměstnanců
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
18. 8. 2004
Sídlo Ing. Vendula Šašinka
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Výroba oděvů
Ostatní zpracovatelský průmysl
Maloobchod s použitým zbožím v prodejnách
Zprostředkovatelské činnosti realitních agentur
Specializované návrhářské činnosti
Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel
Výpis údajů pro Ing. Vendula Šašinka ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Ing. Vendula Šašinka
IČO (identifikační číslo):
73878162
Jméno:
Ing. Vendula Šašinka
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
18. 8. 2004
Celkový počet živností:
3
Aktivních živností:
2
Sídlo Ing. Vendula Šašinka
Sídlo:
Zálešná III 2960, Zlín 76001
Živnosti Ing. Vendula Šašinka
Živnost č. 1 Realitní zprostředkování
Druh živnosti
živnost vázaná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
30. 7. 2025
Živnost č. 2 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Návrhářská, designérská, aranžérská činnost a modeling
Výroba textilií, textilních výrobků, oděvů a oděvních doplňků
Výroba školních a kancelářských potřeb, kromě výrobků z papíru, výroba bižuterie, kartáčnického a konfekčního zboží, deštníků, upomínkových předmětů
Zprostředkování obchodu a služeb
Velkoobchod a maloobchod
Zastavárenská činnost a maloobchod s použitým zbožím
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
18. 8. 2004
Zrušené živnosti
Živnost č. 1 Činnost podnikatelských, finančních, organizačních a ekonomických poradců
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
18. 8. 2004
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Statutární orgán Ing. Vendula Šašinka
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .