VELETRH.COM,s.r.o., IČO (25595431), sídlo Brno
Základní informace
Název:
VELETRH.COM,s.r.o.
Sídlo:
Brno
IČO:
25595431
Aktuální kontaktní údaje VELETRH.COM,s.r.o.
RES
Živnostenský rejstřík
Obchodní rejstřík
Výpis údajů pro VELETRH.COM,s.r.o. z registru ekonomických subjektů
Základní údaje VELETRH.COM,s.r.o.
IČO:
25595431
Firma:
VELETRH.COM,s.r.o.
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Okres:
Brno-město
Základní územní jednotka:
Brno-Židenice
Počet zaměstnanců:
1 - 5 zaměstnanců
Institucionální sektor:
Národní soukromé nefinanční podniky
Datum vzniku:
31. 3. 2000
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Maloobchod v nespecializovaných prodejnách
Reklamní činnosti
Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti
Pronájem a leasing výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost
Výpis údajů pro VELETRH.COM,s.r.o. ze živnostenského rejstříku
Základní údaje VELETRH.COM,s.r.o.
IČO (identifikační číslo):
25595431
Jméno:
VELETRH.COM,s.r.o.
Právní forma podnikání:
Společnost s ručením omezeným
Vznik první živnosti:
31. 3. 2000
Celkový počet živností:
5
Aktivních živností:
1
Sídlo VELETRH.COM,s.r.o.
Sídlo:
Myslbekova 2882/1, Brno 61500
Živnosti VELETRH.COM,s.r.o.
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje
a prodej
Pronájem průmyslového zboží
Zprostředkovatelská činnost
Propagační činnost
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
31. 3. 2000
Zrušené živnosti
Živnost č. 1 Koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje
a prodej
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
31. 3. 2000
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Živnost č. 2 Pronájem průmyslového zboží
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
31. 3. 2000
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Živnost č. 3 Zprostředkovatelská činnost
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
31. 3. 2000
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Živnost č. 4 Propagační činnost
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
31. 3. 2000
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Statutární orgán VELETRH.COM,s.r.o.
Výpis údajů pro VELETRH.COM,s.r.o. z obchodního rejstříku
Základní údaje VELETRH.COM,s.r.o.
Soud:
Krajský soud v Brně
31. 3. 2000
Spisová značka:
C 36885
IČO (identifikační číslo osoby):
25595431
Jméno:
VELETRH.COM,s.r.o.
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
31.3.2000
Zapsána dne:
31.3.2000
Počet členů statutárního orgánu: 2
28.7.2014
Obchodní korporace se podřídila zákonu jako celku postupem podle § 777 odst. 5 zákona č. 90/2012 Sb., o obchodních společnostech a družstvech.
28.7.2014
Kapitál VELETRH.COM,s.r.o.
Základní kapitál
100 000 Kč
Splaceno
-
Platnost od - do
31.3.2000
Sídlo VELETRH.COM,s.r.o.
Platnost údajů od - do
Adresa:
Myslbekova 2882/1, Brno 61500, Česká republika
3.12.2025
Adresa:
Myslbekova , Brno , Česká republika
31.3.2000 - 3.12.2025
Předmět podnikání VELETRH.COM,s.r.o.
Platnost údajů od - do
výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
28.7.2014
koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej
31.3.2000 - 28.7.2014
pronájem průmyslového zboží
31.3.2000 - 28.7.2014
zprostředkovatelská činnost
31.3.2000 - 28.7.2014
propagační a reklamní činnost
31.3.2000 - 28.7.2014
Vedení firmy VELETRH.COM,s.r.o.
Statutární orgán VELETRH.COM,s.r.o.
jednatel
Hana Húdková
Ve funkci
od 31.10.2025
Adresa
Alešova 1092, 75301 Hranice
jednatel
Ing. Tomáš Húdek
Ve funkci
od 31.10.2025
Adresa
Alešova 1092, 75301 Hranice
jednatel
Hana Húdková
Ve funkci
od 30.7.2014
do 31.10.2025
Adresa
Galašova 1739, 75301 Hranice
jednatel
Ing. Tomáš Húdek
Ve funkci
od 30.7.2014
do 31.10.2025
Adresa
Galašova 1739, 75301 Hranice
jednatel
Hana Húdková
Ve funkci
od 31.3.2000
do 30.7.2014
Adresa
Galašova 1739, 75301 Hranice
jednatel
Ing. Tomáš Húdek
Ve funkci
od 31.3.2000
do 30.7.2014
Adresa
Galašova 1739, 75301 Hranice
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .