Vaše střecha s.r.o., IČO (08603243), sídlo Mšec
Základní informace
Název:
Vaše střecha s.r.o.
Sídlo:
Mšec
IČO:
08603243
Aktuální kontaktní údaje Vaše střecha s.r.o.
RES
Živnostenský rejstřík
Obchodní rejstřík
Výpis údajů pro Vaše střecha s.r.o. z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Vaše střecha s.r.o.
IČO:
08603243
Firma:
Vaše střecha s.r.o.
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Okres:
Rakovník
Základní územní jednotka:
Mšec
Počet zaměstnanců:
1 - 5 zaměstnanců
Institucionální sektor:
Národní soukromé nefinanční podniky
Datum vzniku:
14. 10. 2019
Sídlo Vaše střecha s.r.o.
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů
Nespecializovaný velkoobchod
Výpis údajů pro Vaše střecha s.r.o. ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Vaše střecha s.r.o.
IČO (identifikační číslo):
08603243
Jméno:
Vaše střecha s.r.o.
Právní forma podnikání:
Společnost s ručením omezeným
Vznik první živnosti:
14. 10. 2019
Celkový počet živností:
3
Aktivních živností:
3
Sídlo Vaše střecha s.r.o.
Sídlo:
Srbečská 244, Mšec 27064
Živnosti Vaše střecha s.r.o.
Živnost č. 1 Pokrývačství, tesařství
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
27. 11. 2019
Živnost č. 2 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Velkoobchod a maloobchod
Zprostředkování obchodu a služeb
Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy
Výroba, obchod a služby jinde nezařazené
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
14. 10. 2019
Živnost č. 3 Klempířství a oprava karoserií
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
14. 10. 2019
Statutární orgán Vaše střecha s.r.o.
Výpis údajů pro Vaše střecha s.r.o. z obchodního rejstříku
Základní údaje Vaše střecha s.r.o.
Soud:
Městský soud v Praze
14. 10. 2019
Spisová značka:
C 321837
IČO (identifikační číslo osoby):
08603243
Jméno:
Vaše střecha s.r.o.
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
14.10.2019
Zapsána dne:
14.10.2019
Kapitál Vaše střecha s.r.o.
Základní kapitál
100 000 Kč
Splaceno
-
Platnost od - do
14.10.2019
Sídlo Vaše střecha s.r.o.
Platnost údajů od - do
Adresa:
Srbečská 244, Mšec 27064, Česká republika
19.3.2020
Adresa:
Srbečská 244, Mšec 27064, Česká republika
14.10.2019 - 19.3.2020
Předmět podnikání Vaše střecha s.r.o.
Platnost údajů od - do
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
14.10.2019
Vedení firmy Vaše střecha s.r.o.
Statutární orgán Vaše střecha s.r.o.
Jednatel
Zdeněk Majer
Ve funkci
od 17.7.2024
Adresa
Tyršovo náměstí 109, 27064 Mšec
Jednatel
Zdeněk Majer
Ve funkci
od 20.3.2020
do 17.7.2024
Adresa
Srbečská 244, 27064 Mšec
Jednatel
Zdeněk Majer
Ve funkci
od 14.10.2019
do 20.3.2020
Adresa
Srbečská 244, 27064 Mšec
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .