Tomáš Effenberger, IČO (08843759), sídlo Liběšice
Základní informace
Název:
Tomáš Effenberger
Sídlo:
Liběšice
IČO:
08843759
Aktuální kontaktní údaje Tomáš Effenberger
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Tomáš Effenberger z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Tomáš Effenberger
IČO:
08843759
Firma:
Tomáš Effenberger
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Litoměřice
Základní územní jednotka:
Liběšice
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
13. 1. 2020
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Příprava staveniště
Ostatní úklidové činnosti
Výpis údajů pro Tomáš Effenberger ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Tomáš Effenberger
IČO (identifikační číslo):
08843759
Jméno:
Tomáš Effenberger
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
13. 1. 2020
Celkový počet živností:
1
Aktivních živností:
1
Sídlo Tomáš Effenberger
Sídlo:
133, Liběšice 41146
Živnosti Tomáš Effenberger
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Zprostředkování obchodu a služeb
Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti
Poskytování technických služeb
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
13. 1. 2020
Statutární orgán Tomáš Effenberger
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .