Thi Duc Nguyen, IČO (28568281), sídlo Hrob
Základní informace
Název:
Thi Duc Nguyen
Sídlo:
Hrob
IČO:
28568281
Aktuální kontaktní údaje Thi Duc Nguyen
RES
Živnostenský rejstřík
Obchodní rejstřík
Výpis údajů pro Thi Duc Nguyen z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Thi Duc Nguyen
IČO:
28568281
Firma:
Thi Duc Nguyen
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Teplice
Základní územní jednotka:
Hrob
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
1. 12. 2008
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Maloobchod v nespecializovaných prodejnách
Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel
Výpis údajů pro Thi Duc Nguyen ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Thi Duc Nguyen
IČO (identifikační číslo):
28568281
Jméno:
Thi Duc Nguyen
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
1. 12. 2008
Celkový počet živností:
1
Aktivních živností:
1
Sídlo Thi Duc Nguyen
Sídlo:
Duchcovská 148, Hrob 41704
Živnosti Thi Duc Nguyen
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
přerušená
Vznik oprávnění
1. 12. 2008
Přerušeno od
9. 5. 2016
Statutární orgán Thi Duc Nguyen
Výpis údajů pro Thi Duc Nguyen z obchodního rejstříku
Základní údaje Thi Duc Nguyen
Soud:
Krajský soud v Ostravě
1. 12. 2008
Spisová značka:
A 14513
IČO (identifikační číslo osoby):
28568281
Jméno:
Thi Duc Nguyen
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona zapsaná v obchodním rejstříku
1.12.2008
Zapsána dne:
1.12.2008
Sídlo Thi Duc Nguyen
Platnost údajů od - do
Adresa:
Soc Son , Ha Noi , Vietnamská socialistická republika
1.12.2008
Adresa:
Hulvácká 2497/8, Ostrava 70030, Česká republika
23.3.2017
Předmět podnikání Thi Duc Nguyen
Platnost údajů od - do
výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
1.12.2008
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .